İnstagram " golftutkusu " hesabının aktif kullanılması

metinkar

Uzman Üye

İsim
Metin
Araç
Golf8 Life
Merhaba arkadaşlar...

https://www.instagram.com/golftutkusucom?igsh=MXFmOThlenJvZGVjcQ==

Forumumuzun bir instagram adresi var ve takipci sayısı düşük herkesden takip rica ediyorum bir üye olarak, x kişiler araçları için hesap açmış bizim forum takipcilerinden daha çok görüntüleniyor...

Yönetime de ayrı bir sesleniş yapmak isterim...

Forumda üyelerin araçlarının sergilendiği bir başlık var oradan güzel fotoğraflardan seçip İnstagram hesabından paylaşabilme imkanı yokmu yada farklı bir sistem ile bilemiyorum daha da büyüyelim...

Ayrıca bir çok adres var ikinci el ürünlerin satıldığı ve bunları ücret karşılığı yapıyorlar...

Bizim burada da hemen hemen herkes ikinci el aracından çıkan ürünleri yada bir yerlerden temin ettiği ürünleri ticari olarak temin edip satıyor...

Foruma destek olması amacıyla en azından instagram adresimiz den yada yeni bir adres olarak golftutkusu.2el ismi ile yeni bir hesap açılıp paylaşım yapılabilirmi...

Foruma ait kupa, anahtarlık, koku, güneşlik özellikle her araca lazım, cam silme bezi, yıkama süngeri gibi ürünler hazırlanıp satışa çıkabilir...

Benimkiler bir öneri...

"Güncele güncel.."
Bence de bu artık ticari değil de insani bir durum gibi duruyor. Tamamen saygı esasını yitirip ticarete yönelme hızla devam ediyor.

Bir taraftan bakınca ihtiyacı olan bir parçanın bulunabiliyor olması güzel gibi dursa da, ihtiyacı olmayan da alıp daha sonra satma peşine düşüyor hissi doğuyor..

İnsanların nerede yaşadığı öğrenmeye çalışılıp, yönlendirme ve promosyon ilişkisi kuruluyor hissi de doğmuyor değil. Tabii ki hiçbir beklenti ve işbirliği olmayan yönlendirmeleri ayırt etmek lazım..

Geri kalanına bakacak olursak bir yere para işi girerse o zaman daha da işin içinden çıkılmaz bir hal alacağından, forumun anlamını yitireceğinden emin olabilirsiniz.

Alım satım alanını ayrı alana taşımanın daha uygun olacağını belirten biri olarak, ve de uygulama sonucunda daha derli toplu olmasının sonucu alındığını düşünüyorum. Yoksa ana sayfa baştan aşağı güncellemelerle doluyordu.

Sonuca bakacak olursak, ticari durum oluşursa, bugüne kadar emek vermiş ayrılmış insanlara ayıp olur. Ayrıca geçmiş ticaretler de sorgulanma durumu doğar.

İyi niyetli bir öneri olduğu açık ancak iyi niyetli olmayanı yok eder anlamı taşımayacağı kanaatindeyim.

Saygılar.

Aktif olan öneri başlığını ekleyelim.
https://www.golftutkusu.com/topic/14222-forum-ici-oneri-ve-gorusleriniz-nelerdir/

Merhaba arkadaşlar...

https://www.instagram.com/golftutkusucom?igsh=MXFmOThlenJvZGVjcQ==

Forumumuzun bir instagram adresi var ve takipci sayısı düşük herkesden takip rica ediyorum bir üye olarak, x kişiler araçları için hesap açmış bizim forum takipcilerinden daha çok görüntüleniyor...

Yönetime de ayrı bir sesleniş yapmak isterim...

Forumda üyelerin araçlarının sergilendiği bir başlık var oradan güzel fotoğraflardan seçip İnstagram hesabından paylaşabilme imkanı yokmu yada farklı bir sistem ile bilemiyorum daha da büyüyelim...

Ayrıca bir çok adres var ikinci el ürünlerin satıldığı ve bunları ücret karşılığı yapıyorlar...

Bizim burada da hemen hemen herkes ikinci el aracından çıkan ürünleri yada bir yerlerden temin ettiği ürünleri ticari olarak temin edip satıyor...

Foruma destek olması amacıyla en azından instagram adresimiz den yada yeni bir adres olarak golftutkusu.2el ismi ile yeni bir hesap açılıp paylaşım yapılabilirmi...

Foruma ait kupa, anahtarlık, koku, güneşlik özellikle her araca lazım, cam silme bezi, yıkama süngeri gibi ürünler hazırlanıp satışa çıkabilir...

Benimkiler bir öneri...
Guzel fikir

Geri
Üst Alt