Golf 8 Bitmeyen Sorunları

sametaslan

Üye
İsim
Samet Aslan
Araç
Golf 8 Life
Merhaba iyi akşamlar Aralık ayında almış olduğum Golf aracımda bitmek bilmeyen arızalardan bıktım artık. Sensör sorunlarını hallettikten sonra bugünde multimedya ekranında renklendirme sorunları cıktı. Resetledikten sonra düzeldi lakin sürekli böyle arızlar canımı cok sıkıyor. Aracı 2. kez servise bırakacağım. Sizlerde durumlar neler daha önce bu tarz ekranında sorun olan arkadaşlarda devam ediyor mu problemler?
1707335435413.png
1707335448593.png

Telefona sarılıp wolfsburg fabrikada vw ceo ile görüsemeyeceğimize göre

Halletsinize kardeşim şu sorunları ?

Vw Ag nin malum TR temsilcisine diyorum ?

Bunlar ne vurdum duymaz çakal adamlar.

Araç satarken , Periyodik Bakım da , kaskolu kaza tamirlerinde artistiklerinden geçilmiyor. Masaya çaylar gazozlar , kibarcık muhabbetler falan

Dsg bozuldumu fossss
Sıfır araç xyz ekipman arızalandımı bırakın aracı bakıcaz edicez bi dünya edebiyat.

Çoğunluğun ekranı sıkıntılı zaten alıştık.
Ancak sızde olan renk sorununu ilk kez görüyorum. Bu sorun donanımsal kaynaklı gibi görünüyor. Yazılım kaynaklı olan sorunları net çözemedi vw. Siz servise gösterin gerekiyor ise parça değişimi yaparlar.

Bu saatten sonra golf 8 in ekran sorunları çözülmez. Yeni ekranla yeni yazılım gelmiştir diye düşünüyorum. Kimse eski kasanın derdini çekmez. Dünyada sükte yapmış yazılım arızası hakkında vw gereken şekilde ilgilenmedi.

Haber bekliyoruz diyerek beklemeler de yaşandı.
Bakalım geri çağırabilecekler mi?

Bi arkadaşımın aracında tepe aydınlatma lambasından tık tık diye dokunma sesi geliyor ama bu esnada lamba yanmıyor kronik bir sorun mu?

Valla arkadaşlarım az öncr geri geri çıkarken arka sensör yine takılı kaldı D’ye alıp ilerlememe rağmen hala susmadı bu sorunu bile çözememişler salı günü servisi birbirine katacağım anlaşılan. İşi gücü bıraktık bu sorunlarla uğraşıyorum.

Geçmiş olsun hocam. Bence de servise gösterin. Ama Golf 8 yazılımsal olarak sıkıntılı gibi. Benim aracımda da sunroof modülü fabrika çıkışı arızalıydı. Değiştirdiler. Can sıkıcı şeyler maalesef…

Merhaba iyi akşamlar Aralık ayında almış olduğum Golf aracımda bitmek bilmeyen arızalardan bıktım artık. Sensör sorunlarını hallettikten sonra bugünde multimedya ekranında renklendirme sorunları cıktı. Resetledikten sonra düzeldi lakin sürekli böyle arızlar canımı cok sıkıyor. Aracı 2. kez servise bırakacağım. Sizlerde durumlar neler daha önce bu tarz ekranında sorun olan arkadaşlarda devam ediyor mu problemler?
Ekli dosyayı görüntüle 72938
Ekli dosyayı görüntüle 72939

Merhaba bir arkadaşımda golf 8 Life paketi vardı. Onda da size benzer sorunlar vardı ama daha çok soğuk havalarda kitlenme ve renklerini değişmesi gibi. Arada resetliyordu düzeliyordu. Birkaç defa servise verdi güncelleme yaptık dediler ama değişen bir şey olmadı. Daha sonra tepki gösterince torpidonun üstündeki multimedya beynini sıfırdan değiştirdiler şu an bir sorun kalmadı. Sizin durumuda okuyunca aklıma bu olay geldi ama emin olamadım benzer şeyler gibi, umarım garanti ile sorunu çözersiniz.

Bugün aracı servise bıraktım 2-3 gün serviste kalacağı söylendi. Golf 8 lere yeni bir multimedya güncellemesi geldiği o güncelleme ile donma sorununun çözüleceğini söylediler.

Bugün aracı servise bıraktım 2-3 gün serviste kalacağı söylendi. Golf 8 lere yeni bir multimedya güncellemesi geldiği o güncelleme ile donma sorununun çözüleceğini söylediler.
2-3 gün (72 saat) güncelleme

7.872.566 terrabayt download olacak ya ?

İçişleri bakanlığı nüfus kayıt bilgi ağı server güncellemesi gibi.

Ne yazıyosun abi salak saçma anlamıyoruz diyenlere

Kriptolu küfür ediyorum !

Merhaba, Benzer hatayı ben de bir kez aldım geçtiğimiz yaz aylarında. bakıma gittiğimde sanıyorum güncelleme yapıldı. yeniden yaşamadım. Ancak sizin bahsettiğiniz daha güncel bir güncelleme paketi sanıyorum. Belki makyajlı araçların ki ile aynı olacaktır.

2-3 gün (72 saat) güncelleme

7.872.566 terrabayt download olacak ya ?

İçişleri bakanlığı nüfus kayıt bilgi ağı server güncellemesi gibi.

Ne yazıyosun abi salak saçma anlamıyoruz diyenlere

Kriptolu küfür ediyorum !
inanır mısın arabayı bırakırken servis alanında golf 8 den başka bir araç yoktu neredeyse hepsi güncellemeye gelmiş :D Hatta bırakmışken katlanır aynalarıda yapın dedim madem bosa beklemesin araç
Vallahi çözülürse güzel olaacak çözülmezse haziranda aracı satışa cıkartacam adamı bezdirdi artık :D

inanır mısın arabayı bırakırken servis alanında golf 8 den başka bir araç yoktu neredeyse hepsi güncellemeye gelmiş :D Hatta bırakmışken katlanır aynalarıda yapın dedim madem bosa beklemesin araç

Vallahi çözülürse güzel olaacak çözülmezse haziranda aracı satışa cıkartacam adamı bezdirdi artık :D

Bu araç kaç yaşında ? 1-2 ??

Hadi bir araba kullanım ile eskir yıpranır dökülür orası burası bozulur.

Evlilikte daha ilk aydan dırdıra başlayan hatunlar gibi !!

Yavv bi 3-5 yıl devrilir evde tantana başlar anlarım. (Genelde kayınvalide arıza kodu yanar hatunlarda..annesine bırak güncellenip gelir rahatlar )

Golf mk7,5
95 bin km 6 yıl 2 ay oldu

Sıfır Tantana sıfır dırdır .

Bu sebeble made in germany vw aldık ya (olması gereken bu zaten bu araba bozulmaz dedik)

Yoksa alevli yanarlı cicili bicili fransız arabası almayı bizde biliyoruz

Geri
Üst Alt