2024 her marka Sıfır araç bayii fiyatları

Böyle bir konuya gerek yok.
Eski konudan devam edilsin. Başlık düzeltilerek devam edilebilir.

Merhaba Arkadaslar, uzun zamandir bazi sebeplerden dolayi forumdan uzagim, ama bu forumdan cok sey ögrendim, size borcluyum, bu firsati kacirmayin diye paylasiyorum.

Kendime Camtavanli +19 inc+sis farli GOLF GTI aldim, fiyati 2.450
Siyah camtavansizlar 2.3 milyona hala var, dogus oto esenyurtu arayin kaldiysa kacirmayin, 1.8 milyona 1.5 tsi stlye yaninda bu araba bedava, siyah renk bir sürü gelmis ama kapanin elinde kaliyor, arastirmanizda fayda var.

Benim aracin teklif formunu ekliyorum, camtavanli bildigim kadariyla kalmadiEkran Resmi 2024-02-26 17.53.07.pngEkran Resmi 2024-02-26 17.52.59.pngdi

Merhaba Arkadaslar, uzun zamandir bazi sebeplerden dolayi forumdan uzagim, ama bu forumdan cok sey ögrendim, size borcluyum, bu firsati kacirmayin diye paylasiyorum.

Siyah camtavansizlar 2.3 milyona hala var, dogus oto esenyurtu arayin kaldiysa kacirmayin, 1.8 milyona 1.5 tsi stlye yaninda bu araba bedava, siyah renk bir sürü gelmis ama kapanin elinde kaliyor, arastirmanizda fayda var.

Benim aracin teklif formunu ekliyorum, camtavanli bildigim kadariyla kalmadiEkli dosyayı görüntüle 73570Ekli dosyayı görüntüle 73571di
çok güzel fiyat gerçekten kaçırmamak lazım, 2.0 dolu dolu makine , hayırlı olsun bu arada

Benim aracin teklif formunu ekliyorum, camtavanli bildigim kadariyla kalmadiEkli dosyayı görüntüle 73570Ekli dosyayı görüntüle 73571di
yani fiyatı o kadar iyi kalıyor ki kredi çekip almak istiyorum o derece cazip bursada a3 e bayi 2.15 fiyat çekince bence bu araç için çok uygun bu fiyat

@krym

Hayırlı olsun kazasız belasız.

Bu araç 2.450.000 ise (%150 ötv li)

Listesi 1.927.000 + 80.000 bin sunroof
1.5 tsi rline (%80 ötv li )

2.007.000 bin ??? Ya bu 1.5 rline golf cok pahalı

Yada bu gti golf çok hesaplı.

Şöyle bi ötv hesabı yaptımda.

1.5 rline olanına 1.720.000 den fazlası helal degil sonucu çıkıyor. (%80 ötv ile)

Sagolun hocam,

Hesaplamalarima göre net fiyati polo style'in vergisiz fiyatindan biraz pahali.

Bu sene Alfa romeo Giulia competizone aldim, onunda net fiyati galiba golf style ile ayniydi

Amg Gt 43 sedan aliyordum, onun net fiyati e180'den 200 bin lira daha pahaliydi, vazgectim arsa aldim. (bu arda ben bu sene borsada köse oldum )

Yani bu ülkede 1600 cc motorlar cok pahalyia satiliyor, A4 sline 265 bg quattro caddy styleden bir ara daha ucuzdu nette.

Golf Gti hala var stoklarda, bir arkadas daha aldi, martta gelecek olanlarda var ama 2024 my, daha pahali olur

Geri
Üst Alt