Sisler açıkken sellektör yapınca sönmesi

harunctky44

Yeni Üye
İsim
Harun
Araç
Golf 7
Arkadaşlar selamun aleyküm ben sellektör yapınca sislerinde çakmasını yaptım ama sislerim açıkken sellektör attığımda hiç bir şey olmuyor sisler açık iken sellektör attığımda kapansın istiyorum bunu nası yapıcam birde bir tane kod üzerinde çalışıyorum bitti sayılır bunu direk paylaşıyıcakmıyım ve yanlış anlaşılmasın ama yapmak istediğiniz ama kodunu bulamadığınız bir şey varsa yardımcı olabilirim

https://www.golftutkusu.com/topic/12358-halojen-far-ampul-neden-led-ile-degistirilmemeli/

ledsis-jpeg.65219
Arabadan soğutan uygulamalar maalesef.

Son düzenleme:
bir tane kod üzerinde çalışıyorum bitti sayılır bunu direk paylaşıyıcakmıyım ve yanlış anlaşılmasın ama yapmak istediğiniz ama kodunu bulamadığınız bir şey varsa yardımcı olabilirim
Başka kodda çalışıyorsunuz demek. Buna çalışsanız da faydalansak nasıl olur.

Başka kodda çalışıyorsunuz demek. Buna çalışsanız da faydalansak nasıl olur.
Evet ben bir arkadaşıma gizli özellik açıyordum para filan almıyordum hatır gönül meselesi geri sellektörü istedi ve uğraştım biraz kod bitti sayılır yarın filan paylaşıcam gibi duruyor bunu bilen varsa iyi olur yoksa bunuda hallederiz istediğiniz farklı bi kodlama varsa yardımcı olabilirim

Evet ben bir arkadaşıma gizli özellik açıyordum para filan almıyordum hatır gönül meselesi geri sellektörü istedi ve uğraştım biraz kod bitti sayılır yarın filan paylaşıcam gibi duruyor bunu bilen varsa iyi olur yoksa bunuda hallederiz istediğiniz farklı bi kodlama varsa yardımcı olabilirim
Siz de yanlış anlamayın, iyi niyetinizin farkındayım.

Ancak, bu tür uygulamalar trafikte pek hoş olmuyor. Yani geri selektör diyorsunuz. Bunu gördüm ama ne gereği var. Arkadaki araca neden bu kadar ışık tutmak istiyorsunuz?

Kimisi frene kodlama yapmış, frene basınca arka sis yanıyor.

Ön cama film yapılmış önünü göremiyor bir de sisleri açıyor. Sisler de LED.
Sinyalleri sabitlenmiş devamlı yanıyor. Aynaları da dahil.. Amerikan park bu değil ki.. ki burası Amerika değil.
Trafik düzeni için bunlar yanıltıcı oluyor.
Emin olabilirsiniz.

Aracınız gayet yakışıklı. Ben olsam bu tür uygulamalara karşı çevrenizdeki arkadaşları da bilinçlendirmeye çalışırdım.

Sonuç olarak hepimiz aynı trafikteyiz.

Siz de yanlış anlamayın, iyi niyetinizin farkındayım.

Ancak, bu tür uygulamalar trafikte pek hoş olmuyor. Yani geri selektör diyorsunuz. Bunu gördüm ama ne gereği var. Arkadaki araca neden bu kadar ışık tutmak istiyorsunuz?

Kimisi frene kodlama yapmış, frene basınca arka sis yanıyor.

Ön cama film yapılmış önünü göremiyor bir de sisleri açıyor. Sisler de LED.
Sinyalleri sabitlenmiş devamlı yanıyor. Aynaları da dahil.. Amerikan park bu değil ki.. ki burası Amerika değil.
Trafik düzeni için bunlar yanıltıcı oluyor.
Emin olabilirsiniz.

Aracınız gayet yakışıklı. Ben olsam bu tür uygulamalara karşı çevrenizdeki arkadaşları da bilinçlendirmeye çalışırdım.

Sonuç olarak hepimiz aynı trafikteyiz.
Gerçekten çok haklısınız zaten kendi aracıma kesinlikle yapmam arkadaşımıda uyaracağım

Arkadaşlar selamun aleyküm ben sellektör yapınca sislerinde çakmasını yaptım ama sislerim açıkken sellektör attığımda hiç bir şey olmuyor sisler açık iken sellektör attığımda kapansın istiyorum bunu nası yapıcam birde bir tane kod üzerinde çalışıyorum bitti sayılır bunu direk paylaşıyıcakmıyım ve yanlış anlaşılmasın ama yapmak istediğiniz ama kodunu bulamadığınız bir şey varsa yardımcı olabilirim
Dostum merhabalar, 2006 golf 5 var sonradan ayak aydinlatma yaptim farlar acikken hareket halinde ayak aydinlatmanin %30 falan acik kalmasini istiyorum ama yapamadik bu bcmde olmuyor falan dendi yardimci olur musun?

@ogzogz Bugün eve gelirken yoğun trafikte sağımda mk3 golf vardı tarafik dur kalk ve yavaş ilerlediğinden bir o beni geçiyor bir ben onu ama sağ çamurluktaki sinyalleri Amerikan park yapmış arkadaş her yanıma geldiğinde sola sinyal veriyor zannediyordum ve sürekli dikkatimi dağıtıyordu. Sinyalizasyon üzerinde çok fazla kodlama değişikliği yapılmaması taraftarıyım.

Dostum merhabalar, 2006 golf 5 var sonradan ayak aydinlatma yaptim farlar acikken hareket halinde ayak aydinlatmanin %30 falan acik kalmasini istiyorum ama yapamadik bu bcmde olmuyor falan dendi yardimci olur musun
Yüzde kaç açık çalışıyormu orjinal gibimi yaptın kodlandımı biraz detay verirmisin

Geri
Üst Alt