Airbag kontrol ünitesi

Apo ustayla konustum az önce bayramdan sonra gidicem yanina ins halledicek sorunu 

Merhabalar tekrardan bayramdan sonra pazartesi tavsiyeniz uzere Apo ustanin yanina gittim 2 saate yakin ugrasti isigi sondurmek icin ama nafile sönmedi 100 m ilerisinde airbag ile ugrasan birisi varmis ona yönlendirdi oda 1-2 gune hallederiz dedi airbag beynini soktu ben araci aldim geldim henuz yapilmamis ugrasiyoruz dedi aradigimda haftaya kaldi gelismelerden haberdar etmek istedim ilgilenenlere tesekkurler ??

Nihayet bugün bostancı sanayide Çetin elektronikde sorunu çözdüler tekrardan yazilim yükleyip online olarak vw servise baglanarak kodu orginal parca olarak tanittilar ve ışık söndü 

Sonuç olarak airbag aktif suan ve ışık söndü 500 tl gitti ama servisde 1500 istemisti zaten 

Saygılar.. 

Nihayet bugün bostancı sanayide Çetin elektronikde sorunu çözdüler tekrardan yazilim yükleyip online olarak vw servise baglanarak kodu orginal parca olarak tanittilar ve ışık söndü

Sonuç olarak airbag aktif suan ve ışık söndü 500 tl gitti ama servisde 1500 istemisti zaten

Saygılar..
Hocam merhaba, aynı sorun bende de ortaya çıktı, sizden biraz bilgi alabilir miyim

Geri
Üst Alt