Siparişimi Verdim 29.06.2016

@silvershadowHocam sipariş vereli 11 gün oldu. Şiparişi dsg olarak aynı donanımla güncelleme durumu nasıl olur ?

@silvershadowHocam sipariş vereli 11 gün oldu. Şiparişi dsg olarak aynı donanımla güncelleme durumu nasıl olur ?
Değerli Hocam 

Şayet üretime planlanması yapılmamış ise Mümkün...

Bir de mutlaka sürüş profili seçme özelliği de eklenmeli. Sanırım fiyatı ile işlev performansı en yüksek donanımlardan biridir.

@silvershadowHocam ya üretim planlanmışsa ne olacak ? ST ile nasıl bir diyalog yaşamalıyız ?

@silvershadowHocam ya üretim planlanmışsa ne olacak ? ST ile nasıl bir diyalog yaşamalıyız ?
Değerli Hocam 

ST lerin bu duruma genellikle serin yaklaşır. Nedeni bu tip değişiklikler yapan müşterilerin genellikle sipariş iptali oranlarının yüksek olmasıdır. 

Siz üretime planlandı mı diye sormadan direkt "DSG ve sürüş profili seçme özelliği eklemek istiyorum" biçiminde olması iyi olur. Olmaz dese de yeni bir sipariş vermek istediğinizi de eklerseniz. 

Ciddi bir kaybınızın olmayacağını bilmelisiniz. İki hafta bu donanımlı bir araca sahip olma zevki karşısında çok da önemli değildir.

@silvershadow Önceki sipariş şöyle idi hocam. Bu durumda DSG ye mi geçiyoruz ? DSG almadım diye pişmanlık yaşamak istemiyorum.

Golf 1.4 TSI BMT 125 PS Highline

Saf Beyaz

XW - Shetland ( kum beji)

Geri park kamerası

Anahtarsız giriş çalıştırma

Sürüş profil seçme özelliği

7J x 17" Madrid Alüminyum Alaşım Jantlar - 225/45 R17 lastikler

Tam Boy Alüminyum Alaşımlı Stepne

Panaromik açılır cam tavan

Bi-Xenon farlar ve LED gündüz farları (U led Farlar)

App-Connect 

Electric interface for external use,AUX-IN, USB (ipod-capable)

@Uwais

Karar elbette sizin; ancak bu kadar güzel bir kombinasyonda ve zevk için kullanılacak makinede DSG mutlaka bulunmalı.

@OnurD7Hocam sizde manuel var galiba. Hemen hemen sizdeki aynı donanımları sipariş verdim ergo koltuk hariç, bej renk için. Hocam siz ne dersiniz ? Siz niye manueli tercih etmiştiniz ? Şu an alacak olsanız görüşünüz nedir ? Ben ne yapmalıyım sizce ?

sürüş profili seçme özelliği Dsg araçlarda daha işlevsel olarak kullanılmıyor mu? 

Moderatör tarafında düzenlendi:
@umitbtBen de öyle biliyorum hocam. DSG için yapılmış bu özellik.

@UwaisHocam doğru anladıysam sizin araç manuel ama profil seçmeyi eklemişsiniz s=aman  

Dsg ye geçtikten sonramı eklediniz profil seçmeyi onu anlayamadım :)

Ben manuel kullanıcıyım araca sadece hafta sonu binerim, çok nadir dsg nin eksikliğini hissediyorum, maddi durum el veriyorsa ve aracı sürekli kullanıyorsanız ekletmekte fayda var :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hayırlı olsun. Dsg konusunu kafanıza takmayın. Hem 10bin daha verip hem de kavrama ne zaman değişecek acaba diye düşünmeye değmez. Sorunsuz bir otomatik olsa tabiki hayatı kolaylaştırır ama değil. 

Kum beji de harika bir tercih olmuş.

@umitbtHocam doğru anladınız. Manuel tercihi yapmışken sürüş profili eklemiştim.

Bir sorum olacak sipariş veren arkadaşlara ;

Şimdi siz istediğiniz özellikle araç hazırda olmadığı için sipariş verip opsiyon ekletiyorunuz Sanırım Mayıs ayında verilen sipariş Temmuz ayında yapım aşamasında ise Ağustos Eylül gibi gelecek varsayarsak,sipariş esnasında hiç pazarlık gücümüz olmuyor sanırım? Yani bayii yada Dogus istediğiniz arabanın liste fiyatı üzerine opsiyonları ekleyip fiyat şu diyor dogrumudur? Örneğin 104.750 tl şimdi bu şekilde firma sıfır arac satarken uygun gördüğü kar marjını tamamen bizden almış olmuyormu? Hangi fiyatı söylese kabul etmek zorunda kalmıyormuyuz? Örneğin ben HİGHLİNE araç almak istiyorum istediğim donanım ılave 3 ise stokta 2 donanımı olan var,1 tanede istemediğim donanım var,renk de tuttu diyelim,öyle bir fiyat çıkıyormuşki bazen istemediğim donanım nerdeyse bedava ya gekiyormus,yani şimdi bu şumudur;

Golf alacam,

Tüm isteklerim olacak,

Bedeline razıyım.

Türkçesi bu mudur arkadaşlar?

STV100-1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@OnurD7Hocam bilemedim valla. Gece gece afakanlar bastı beni. İmkanım olsaydı dsg alırdım diyorsunuz.

@alper32Teşekkür ederim hocam. Sizde de sanırım dsg li araç var. Dsg olmasa da olur diyorsunuz.

s=alsaa s=alsaa s=alsaa

@Allegro araç geldiğinde herkese nasıl indirim yapılıyorsa size de o yapılır. İndirimi beğenmezseniz almazsınız. Opsiyonlu araç satmak onlar içinde zor olur.

Geri
Üst Alt