Yetkili servislerde araçlara verilen hasarlar

can35

Yeni Üye
İsim
NOYAN
Arkadaşlar merhaba,
Başımdan geçen bir olayı çok vakit almadan anlatmak ve fikirlerinizi duymak istiyorum. Focus 3 aracımın arka cam kırılması sonucu aracımın arka camı yetkili serviste değişti. Takribi bir hafta içinde tamamlandı süreç. Titiz bir kimse olduğumu, gerek iç trim gerek dış boyada bir hasar istemediğimden danışman arkadaşa defaatle anlattım. Araç bittikten sonra teslim almadan incelediğimde iki farklı yerinde saca kadar çizildiğini farkettim. Çiziklerin arka cam sağ kısmında direkle cam arasında olanı 2 cm boyunda kürdandan daha ince solda olanı direk bagaj birleşimine yakın bir lokasyonda. sinir olduğumdan fotosunu çekmedim. Uzaktan farkedilmese dahi benim aracımın orjinalliği bozuldu. Sol arka çamurluk zaten boyalıydı. Ama direğe kadar değil. Evvelce boyayan arkadaş yıllanmış boyayla boyadığı için soluktu rengi. Orayı tekrar boyamalarını istedim diyet olarak ama bu yetmez. Moralim çok bozuk. Kaza olabilir ama bu kaza değil ihmal. Bir boya bandı çekmek yormasa gerek. Henüz bir işlem yapılmadı. Herhangi bir yere imza atmadan teslim aldım. Araç ne olursa olsun başıma gelen olay bir otomobilin başına geldi. Öyle bir boyayla yırtılamamalı. Fikirlerinizi merak ediyorum.

Aracı teslim almasaydınız keşke hocam. En azından durum ile alakalı yazılı bir kağıt bulundurmanız iyi olurdu.

Geçmiş olsun, Allah başka dert vermesin.
Titiz olmak gerçekten zor. Ben de zamanında titizdim; baktım kendimi ve iş yaptırmaya çalıştığım insanları/çevremi yıpratıyorum... Saldım :)

Tavsiye ederim.

Geri
Üst Alt