Eskişehir özel servis tavsiyesi

audis8

Üye
İsim
mehmet
2014 model dizel Volkswagen golf aracımı servise götüreceğim. Yetkili servis 10.000 TL’ye yakın fiyat çıkardı 150.000 bakım için.

triger devirdaim antifriz yağ bakımı gibi işlemler mi yapılacak araca? Eğer öyleyse bence yetkili serviste yaptırın saplamasından civatasına kadar değişerek yapıyorlar garantili parça ve işçilik oluyor internetten parça fiyatlarına bakın üç aşağı beş yukarı sanayi maliyetide çıkar

150.000 km de bunlar yapılmıyor. 120 bin kmde yapılmıştı.
ama fiyat yakın olsa yetkili servis tercih ederim tabiki.
filtreler, motor yağı değişecek.

2014 model dizel Volkswagen golf aracımı servise götüreceğim. Yetkili servis 10.000 TL’ye yakın fiyat çıkardı 150.000 bakım için.
Neler yapılacak? Disk balata akü vs. ek bir şey var mı? Zubizu indirimi devam ediyor muymuş?

Filtreler ve yağ için 5 6 bin lira çıkması gerek serviste ama yılbaşı sonrası bu kadar artmış olamaz heralde. Teklif detayında farklı işlem mi vardı acaba?

dün süperb nin yetkili serviste bakımı yapıldı v kayış buji balata vs değişti ama içinden yağ filtre bakımlarının kalemini topladığımda 6500 tl ediyor sadece yağ filtre bakımı fazla istemişler yakınlarınızda başka yetkili servis var mı bilmiyorum ancak eğer ki varsa arayıp fiyat almanızda fayda var

Fiyat böyle.

Ekli dosyalar

• IMG_2037.jpeg
    IMG_2037.jpeg
    125.7 KB · Görüntüleme: 33
Neler yapılacak? Disk balata akü vs. ek bir şey var mı? Zubizu indirimi devam ediyor muymuş?

Fiyat yazılanlara göre doğru.
Bu arada fiyat olarak 8.000 ₺'ye yakın olmuş.
İşçilik %50 atmış. Parça ve yağ çok artmamış.
Ek olarak yakıt filtresi ve değişimi fiyatı da eklenince işçilik artışı ile beraber bu şekilde olmuş.

En son 90.000’de fren hidroliği değişmiş dedi. Sizce yine değişmeye gerek var mı

@audis8 hocam Eskişehirli değilim ama eşimden dolayı senede bir çok kez orada bulunuyorum. Geçtiğimiz ara okul tatilinde Eskişehirde sizin gibi bir özel servis aradım. İstanbulda birkaç hatrı satılır özel servisin teşhis koyamadığı direksiyondan gelen bir sesle alakalı bu arkadaşı google'dan araştırıp ya nasip diyerek gittim.
Yetkili servisten ayrılmış genç bir arkadaş.
1 saatten fazla detaylı şekilde inceledi. Sorunu tespit etti ve hiçbir şey değiştirmeden basit şekilde çözdü. O günden beri ses yok. İstanbul'da direksiyon kutusu değişecek demişti bir servis o kadar söyleyeyim 🙂 Ücreti bile zorla verdim arkadaşa. Esnaflığı da düzgün. Servis işlerimi gidip geldikçe orada halletmeye karar verdim. Tavsiye ederim.

VASTECH ÖZEL SERVİS | VW-AUDİ-SEAT-SKODA ÖZEL SERVİS
0546 815 26 62
https://g.co/kgs/Z4PKPdN

Ekli dosyalar

• IMG_5437.jpeg
    IMG_5437.jpeg
    128.9 KB · Görüntüleme: 17
Teşekkür ederim arkadaşlar. Eskişehir’de iyi bir oto yıkama tavsiyeniz de olursa kaymaklı kadayıf gibi olacak. Şehire yeni taşındığım için bilemiyorum. Rodos Köftecisi yakınında birkaç yıkama gördüm.

Geri
Üst Alt