2016 1.4 tsi hıghlıne tungstenim

Hocam bende kışlık lastik durumundan dolayı durbandan dovera geçenlerdenim, cidden çok çok fark ediyor.

Durban jantım olsa hiç bir türlü o jantı arabadan sökmezdim.Ona uygun kışlık alırdım.Kışın bu görüntüden mahrum kalmazdım  :)  

Durban jantım olsa hiç bir türlü o jantı arabadan sökmezdim.Ona uygun kışlık alırdım.Kışın bu görüntüden mahrum kalmazdım  :)  
Kışın yollar tuzlama yapıldığından malum düşük asfalt kalitemizden dolayı çukurlar normalden de Bi hayli artıyor.18 jantı kışlık lastik almak jantla lastiği sök tak yapmak benim yapmayacağım şeyler.Sadece 18 inç lastik fiyatına orjinal Jantlarda kışlık takım oluşturdum.O yüzden böylesi daha güvenli ve uygun oldu benim için.Hem fena mı yaza girerken Yeni araba almış gibi olurum durbanları takınca:)

Doverlar takılınca Bi temizlensin dedim.Herzamanki gibi abone olduğum otoparkın karşısındaki avm'nin otoparkında yıkamadı var gidip kafama göre yıkıyorum.Bagajda katlanır kovalarım var seramik kaplamaya zarar vermeyecek pH nötr şampuanımla çift kova tekniğiyle yıkıyorum aldığımdan beri.

IMG_2500.JPG

IMG_2502.JPG

IMG_2504.JPG

IMG_2506.JPG

@driver_can
Konunuzu kirletmek gibi olmaz inşallah hocam.
Fotoğrafı çekerken jantlar nedeniyle paylaşacağımı düşünmemiştim. Sizin aslanı görünce burda paylaşmak istedim. Her hali başka güzel oluyor :)
6985ad397a7c724354109aff53ee5baa.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@driver_can
Konunuzu kirletmek gibi olmaz inşallah hocam.
Fotoğrafı çekerken jantlar nedeniyle paylaşacağımı düşünmemiştim. Sizin aslanı görünce burda paylaşmak istedim. Her hali başka güzel oluyor :)

Yok estağfurullah sizinkininde maşallahı var:)Kışlıklara geçtiniz sanırım Antalya'da yağmurdan dolayı mı kışlık tercih ettiniz acaba?

Yok estağfurullah sizinkininde maşallahı var:)Kışlıklara geçtiniz sanırım Antalya'da yağmurdan dolayı mı kışlık tercih ettiniz acaba?
Hayır hocam Konya'da yaşıyorum. Arabayı Antalya'dan almıştım plakayı değiştirmedim. 01 MSE 01 vermediler :)
cd67f31c45867732c9d2f364e7b73d8e.jpg

@driver_can Teşekkürler hocam sizde.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Evlat bugün 5.5 ay beklemek için yatışa geçti.Yıkadım kuruladım c2v3 yapıp branda serdim.Lastik havalarını 40 vurdum bekleyecek inmesin hava olsun içinde diye.Arada bir babam hareket etttirip marş basacak.Bugün Ankara'ya yolculuğum var 00.30da.Herkese selamlar geldiğimde kaldığımız yerden devam ederim hoşçakalın.

Geri
Üst Alt