Golf 7 ön cam çatlağı

haktanlau

Üye
İsim
Haktan Duğan
Araç
Golf 7
Taş atma durumu olduğunu düşündüğüm bir olayla karşılaştım camın en altında ne taş izi var ne de bir hasar almış gibi duruyor ama başta küçüktü gittikçe büyüyor bu durumda değiştirmeyi düşünüyorum ya da bunun tamiri söz konusu mu reçine ile dolduruluyor diye bir duyum aldım ama şehir efsanesi olabilir Yetkili Servis Yıl Sonu İndirimli fiyatı 10400 TL dışardan alıp taktırmak mı mantıklı yardımcı olur musunuz

Ekli dosyalar

• 2e4c1137-51cf-4a84-afc0-9996e51d4338.jpg
    2e4c1137-51cf-4a84-afc0-9996e51d4338.jpg
    101.6 KB · Görüntüleme: 53

Sahibindende falan satılan camların orjinal olup olmadığını nerden anlayabiliriz

Upvote 0
Sahibindende falan satılan camların orjinal olup olmadığını nerden anlayabiliriz
Golf 7 orjinal camları pilkington ve saint gobain marka oluyor. (Başka var mı bilmiyorum)

Eğer İkinci el yada yan sanayi cam 6 - 7 bine mal olacak ise, yetkili serviste 10 bin tl rakam bana daha cazip göründü.
Adıma faturalı, orjinal sıfır cam ve ödeme konusunda kredi kartına taksit kolaylığı da yine bana cazip gelen durumlar.

Ekleme, şu konuya da göz atmakta fayda var, cam orjinal de olsa üretimde farklılık olabiliyormuş

Son düzenleme:
Upvote 0
Gecmis olsun kesinlikle cikma cam kullanma. Cam degsimi sonrasi sorun lar cikabiliyor
10bin normal bir fiyat
Cam degsimi yapacagin icin serit takipli cam al arasinda fiyat farki yok sonra Serittakip yapabilirsin
Servieten alman daha iyi 2000/3000 icin degemez tabiki bu Benim gorusum

Upvote 0
Gecmis olsun kesinlikle cikma cam kullanma. Cam degsimi sonrasi sorun lar cikabiliyor
10bin normal bir fiyat
Cam degsimi yapacagin icin serit takipli cam al arasinda fiyat farki yok sonra Serittakip yapabilirsin
çıkma değil de orjinal sıfır cam 6 bin tl ilanda var işçilikle 6750 liraya denk geliyor serviste 11.500 denk gelecek işçilikle değer mi gerçekten o farka

Upvote 0
Golf 7 orjinal camları pilkington ve saint gobain marka oluyor. (Başka var mı bilmiyorum)

Eğer İkinci el yada yan sanayi cam 6 - 7 bine mal olacak ise, yetkili serviste 10 bin tl rakam bana daha cazip göründü.
Adıma faturalı, orjinal sıfır cam ve ödeme konusunda kredi kartına taksit kolaylığı da yine bana cazip gelen durumlar.

Ekleme, şu konuya da göz atmakta fayda var, cam orjinal de olsa üretimde farklılık olabiliyormuş
Üzerinde bulunan cam markasını nereden öğrenebilirim

Upvote 0

https://www.golftutkusu.com/topic/2...icin degemez tabiki bu Benim gorus [/QUOTE]

Upvote 0
10bin normal bir fiyat
Araç 2014 şerit takip oluyor mu

Upvote 0
çıkma değil de orjinal sıfır cam 6 bin tl ilanda var işçilikle 6750 liraya denk geliyor serviste 11.500 denk gelecek işçilikle değer mi gerçekten o farka
Orjinal ve çıkma degılse alına bilir ve ıyı bir camcıda taktırılabilir
Önemli olan camın sıfır olması ve iscilik
pilkington ve saint gobain marka oluyor genellikle ve camda vw amblemi ve yazısı olur

Upvote 0
@haktanlau bu cam orijinal ve şerit takip destekli ancak fotoğraflardan gördüğüm kadarıyla şerit takip kamerasının takılacağı braket yok

Upvote 0

Geri
Üst Alt