Direksiyonda oluşan çatlaklar ve kolay çizilmesi

Örnek olması açısından başka bir forumdan fotoları buraya koyuyorum yalnız link yada adres yok.direksiyon çok fazla deforme olursa yada isteğe göre yaptırılabilir.güzelde olmuş.

2016 golf7 1.2 tsı comfortline manuel beyaz sürüş komfor ve ışık paket.
Bayıldım... İşçilik çok güzel olmuş. Keşke adres ve telefon da olsa ;)

Bu kılıflardan 2 kez alıp kendim dikerek kullandım. Eger kaliteli deri olan bulunabilirse faydalı bir ürün.

@yusuf hocam beşiktaşta Art Car varmış orası yapıyormuş.100 tl nin üstünde veb sitedi mevcut bakarsın.işçilikleride çok iyimiş.

Birde facebookta kırklareli deri direksiyon diye bir isim var buranın ilçelerine gelip yapıyormuş 50 tl fiyatı var.yalnız işçiliği biraz amatör gibi tuş takımı kenarından düz geçmiş parçayı.

Birkişide ben aldım kendim yaptım demiş 1.5 saatte nasıl yaptıysa.

@yusuf hocam beşiktaşta Art Car varmış orası yapıyormuş.100 tl nin üstünde veb sitedi mevcut bakarsın.işçilikleride çok iyimiş.

Birde facebookta kırklareli deri direksiyon diye bir isim var buranın ilçelerine gelip yapıyormuş 50 tl fiyatı var.yalnız işçiliği biraz amatör gibi tuş takımı kenarından düz geçmiş parçayı.

Birkişide ben aldım kendim yaptım demiş 1.5 saatte nasıl yaptıysa.

Sacede dikiliyor değerli Hocam, tuş takımının oraları da altına ittirmiştir o kısımları ince tornavida ile hafif esneterek.

Dunyanin parasini ver, arabanin direksiyonunda catlaklar oluşsun sonra firma arkasında durmasın sen de git mecburen yan sanayi giydirmelerle ugrasmak zorunda kal. Olacak iş değil. Fiat'ın garanti ve müşteri memnuniyeti politikalarını özleyeceğim anlaşılan...

Selamlar

Golfün direksiyonu ciddi anlamda hassas, hatta biraz acık olmak gerekirse dandik, en ufak birşey de derin çizikler oluşuyor, bu aldığımız her araçta başımıza geldi ciddi anlamda can sıkıcı birşey.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bu direksiyon için kendimi bildigimden beri kullandığım saat takma aliskanligimdan vazgeçtim daha da önemlisi 13 yıldır denize girerken bile cikarmadigim evlilik yüzüğümü çıkardım kullanmıyorum artık. (Allah ve hanim affetsin artık) :D

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yav tabikide eskicek. ama catlamasi can sikici bir durum.

mobil cihazdan tapatalk ile gonderildi..yazim yanlisi icin kusura bakmayin. One Life Thug Life ;)

bende daha uc haftalik golf var,direksiyonun dikislerinde cozulme gordum,garantiden yapilir herhalde degilmi arkadaslar.

Direksiyonun en büyük düşmanları ( Özellikle aracı yeni olanlar dikkat etsin )

1- Güneş

2- Terli / Kirli el

3- Tek el ile çevirmek

4- Uzun tırnak

5- Saat / Yüzük

6- Mont fermuarı ( İnip binerken çarpabiliyor )

bende daha uc haftalik golf var,direksiyonun dikislerinde cozulme gordum,garantiden yapilir herhalde degilmi arkadaslar.
Dikiş çözülmesi varsa direksiyonunuz değişir hocam. Fotoğraf atabilir misiniz. Zaman geçirmeden servise gidin ;)

Fotoğrafı akşam atabilirim ancak. Gene haftasonunu kaybettik o zaman, servise gideyim

Arkadaşlar deri direksiyon için bakım ürünü kullanan var mı?
Bende Chemical Guys Leather Cleaner ile 2 ayda bir silip, Chemical Guys Leather Cream E Vitamin ile bakım yapıyorum. Benim kremin özelliği parlak değil, mat bir doku bırakıyor, hep ilk günkü matlığını korumasına yardımcı oluyor.

Parlak direksiyon hiç sevmem.

22 bin kmdeki T9 308 imin direksiyonu neredeyse ilk günkü gibi.

Bende Chemical Guys Leather Cleaner ile 2 ayda bir silip, Chemical Guys Leather Cream E Vitamin ile bakım yapıyorum. Benim kremin özelliği parlak değil, mat bir doku bırakıyor, hep ilk günkü matlığını korumasına yardımcı oluyor.

Parlak direksiyon hiç sevmem.

22 bin kmdeki T9 308 imin direksiyonu neredeyse ilk günkü gibi.
Merhabalar;

Bu seti mi kullanıyorsunuz?

https://www.amazon.com/Chemical-Guys-SPI_109_16-Conditioner-Complete/dp/B001TJ3HUG

Geri
Üst Alt