30.000 KM periyodik bakım

Bende bugün Antalya kare den ayni fiyatı aldım. Bakım ücreti 1038 lira yazıyor internette sasırdım 

1363 tl ye 30bin bakımını haftasonu yaptırdım.Garanti uzatma fiyatı 3800 olmuş, pas gectim

@FurcHT uzay mekiklerinde kullanılan akülerin üstün alman teknolojisiyle türk ustalar tarafından takıldığı için az bile, yahu tamamen kazık başka bişy değil yazıklar olsun.

30 bin bakımında aracımın aküsü arızalı diye değiştirildi garanti kapsamında hiç para ödemedim akü fiyatı da nereden baksan 700 800 bazen garanti işe yarıyor :)

Ama checklist verilmedi o aklıma takıldı başka verilmeyen var mı acaba? 

@Muhammed bu akü işi bendede malum durumda . start stop cok sık devreye girMe-Me-ye başladı?

menüde "aracın enerji ihtiyacı yüksek "yazıyor ve start stop devre dışı!!

araç bugün tam 10 aylık oldu. 25500 km deyim ve  akü ahh vahh edip start stopu bile düzgün besleyemiyorsa ? hurdaya çıkması yakındır!!

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Muhammed bu akü işi bendede malum durumda . start stop cok sık devreye girMe-Me-ye başladı?

menüde "aracın enerji ihtiyacı yüksek "yazıyor ve start stop devre dışı!!

araç bugün tam 10 aylık oldu. 25500 km deyim ve  akü ahh vahh edip start stopu bile düzgün besleyemiyorsa ? hurdaya çıkması yakındır!!
Serviste değiştirin hocam garantiniz varken, benimkisi de 2 sene sonra ariza verdi gerçi ekranda hiç arıza ışığı falan yanmadı ama serviste arızalanmış dediler sadece 

Yarın Doğuş oto etimesguta 30 bin bakımı için gideceğiz buradan durumu paylaşacağım , sol kapıdan gelen tıkırtı icin ayrıca ilgilenmelerini isteyecegim birde sol ayna acilio kapanirken gicirdiyor onu da ozel olarak soyleyecegim 1200 TL civari tutacagi soylenmisti

Bu gün sabah saat 10 gibi aracı doguş oto etimesguta goturduk , satis danismani hikmet bey sagolsun ilgilendi, bakim 2.5 saat suruyormus ve ucreti 1380 TL , ancak ben sol aynadaki sol kapidaki ve burclardaki sesleri soyledigim icin arac yarina teslim edilebilir dendi ve biraktim , sabah teslim alacagim kapidaki ve aynadaki sesin giderilmis oldugunu burclarin yaglandigini ancak sabah tekrar kontrol edilmesi gerektigini soyledi teslim aldigimda tekrar guncellerim yaziyi.

Bu gün sabah saat 10 gibi aracı doguş oto etimesguta goturduk , satis danismani hikmet bey sagolsun ilgilendi, bakim 2.5 saat suruyormus ve ucreti 1380 TL , ancak ben sol aynadaki sol kapidaki ve burclardaki sesleri soyledigim icin arac yarina teslim edilebilir dendi ve biraktim , sabah teslim alacagim kapidaki ve aynadaki sesin giderilmis oldugunu burclarin yaglandigini ancak sabah tekrar kontrol edilmesi gerektigini soyledi teslim aldigimda tekrar guncellerim yaziyi.
Değerli Hocam Servsilerde Zibuzu indirim kampanyası vardı sormanızda fayda olacaktır :)  

Aracım 15 bin km de 2.yıl bakımına girdim geçtiğimiz ay 2016 kasım çıkışlı 880 TL ödedim zubizu indirimiyle birlikte.1380 TL fazlasıyla yüksek geldi bana.

Fiyat bu maalesef .Bende de bu meblağı istiyorlar! (Ankara doğuş ve eskihisar)

30.000 bakımı için. Telefonda indirilmiş haliyle 1376 dediler .son fiyat ! Öğrenci/gazi/şehit yakını/zubuzu indirimi falan yok başka.... (Araç tdi manuel 2017)

Hadi araç DSG olsa ve 30000 bakımı 

1380 değil  2380 deseler!? var mı? DSG korkusuyla rest çekebilecek . 

@Ender hocam soylememize ragmen bu fiyat dediler ilgi alakalarindan memnun kaldik , kapidaki ses kesilmis gibi ama hala cok bozuk yolda ses yapiyor , salincak burclar duzelmis , yag olarak castroll kulanilmis fiyat 1392 TL

@driver_can maalesef hocam servisler bu fiyat politkasiyla zor musteri bulur diyecegim ancak dogus oto etimsegutta igne atsaniz yere dusmuyor haftaici olmasina ragmen. Disarida iyi bir usta bulunursa cok daha iyi olur bence de

Merhaba ben yeniyim aranızda golf 7 tsi aracim icin mann filtre seti almayı dusunuyorum ama hangi saticilardan almaliyim bilemedim cünkü bazi satıcılar sahte mal yolluyorlarmış. 

Yardımci olursanız sevinirim simdiden tesekkurler.

Geri
Üst Alt