Golf 8 TSI Kauçuk Paspas Önerileri

figo

Üye
İsim
Figo
Araç
Golf 8 Impression
Herkese merhaba, malum kış yaklaşıyor. Hazırlıklara halı paspasları değiştirmeyle başlayayım dedim. Bayide satılan çok pahalı olduğundan alternatifler için değerli yorumlarınızı bekliyorum.
Goodyear'ın universal kauçuk paspası gözüme çarptı gezinirken. Daha önce bunu deneyen oldu mu acaba? Universal olduğu için sabitleme delikleri yok ancak paspas ağır ve kaymıyor diye yorumlarda belirtilmiş.
Ürünün alternatif linkini de buraya bırakayım. Farklı satıcılardan 900-1100 arasına bulunabiliyor.
https://www.koctas.com.tr/goodyear-...eyeQHYd2p9u3s0KR28KNpsoxH0yyAKJiVgx714WejW5Uo

Herkese merhaba, malum kış yaklaşıyor. Hazırlıklara halı paspasları değiştirmeyle başlayayım dedim. Bayide satılan çok pahalı olduğundan alternatifler için değerli yorumlarınızı bekliyorum.
Goodyear'ın universal kauçuk paspası gözüme çarptı gezinirken. Daha önce bunu deneyen oldu mu acaba? Universal olduğu için sabitleme delikleri yok ancak paspas ağır ve kaymıyor diye yorumlarda belirtilmiş.
Ürünün alternatif linkini de buraya bırakayım. Farklı satıcılardan 900-1100 arasına bulunabiliyor.
https://www.koctas.com.tr/goodyear-...eyeQHYd2p9u3s0KR28KNpsoxH0yyAKJiVgx714WejW5Uo

Goodyear paspas Tofaş paspasına benziyor.

Güzel bir havuzlu paspas alınız.

https://www.n11.com/urun/golf-8-ara...akce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_genel

.

Goodyear o fiyat bandında gereksiz olur bence. Sahler veya rizline hangisi beğenirseniz alabilirsiniz. İkisinide kullanmış biri olarak kesinlikle tavsiye ederim

Değerli yorumlarınız için teşekkürler. İkisine de baktım. Şahler'de arka paspaslarda da sabitleme deliği varmış. Bundan dolayı Rizline tercih edeceğim sanırım.

Rizline tercih edeceğim sanırım.
@figo 2018 yılında golf 7 için L.locker marka paspas aldım. Neredeyse ilk günkü gibi kullanıyorum. Çok iyi oturuyor ve boşluk kalmıyor. Sizin için araştırdım ancak Golf 8 hatta Golf 7 için de bulamadım.

Rizline neredeyse L.locker kopyası diyebilirim. Rahatlıkla alabilirsiniz. Ola ki ihtiyacım olsa başka alternatifim olmaz, Rizline alırım.
Not olarak da tam kauçuk değil ancak havuzlu paspaslarda malzeme, parlak esnek lastik diyebirim.

@figo 2018 yılında golf 7 için L.locker marka paspas aldım. Neredeyse ilk günkü gibi kullanıyorum. Çok iyi oturuyor ve boşluk kalmıyor. Sizin için araştırdım ancak Golf 8 hatta Golf 7 için de bulamadım.

Rizline neredeyse L.locker kopyası diyebilirim. Rahatlıkla alabilirsiniz. Ola ki ihtiyacım olsa başka alternatifim olmaz, Rizline alırım.
Not olarak da tam kauçuk değil ancak havuzlu paspaslarda malzeme, parlak esnek lastik diyebirim.
Vaktiniz için teşekkür ederim hocam. Bakınıyordum öyle fiyatlara sizin mesajı gördükten sonra Rizline verdim siparişi.

Sahler golf için en iyisi

L.Locker artık piyasada yok fakat ikinci el bile bulsanız tercih edin derim. Kalite olarak Rizline bir alt kalite gibi olsa da bulunabilirler arasında en iyisi. Sahler konusunda ise golf 8 ve polo'da kullandım. Rizline'dan kauçuk olarak biraz farklı görünüyor olsa da iş yapar. Fakat Tercihim şu an için Rizline olur taban halısı kaplama miktarı daha fazla.

Bulabilirseniz sahler alın. L locker ve rizline da kullandım ama sahler bunlardan çok daha üstte kalıyor kalite olarak.

Yorumlar için teşekkürler. Rizline paspasları bugün aracıma yerleştirdim. Manuel vites için olanı sadece n11 de bulabildim. Ön ve arka da tam uydu. Kalitesi ve görüntüsü de hoşuma gitti.
Şahler'i belirttiğim gibi arka paspaslarında sabitleme delikleri olduğu için tercih etmedim.

Geri
Üst Alt