18''Durban Jant için Orijinal Yay Almak İstiyorum(Mubea Yay)

Hocam r ayna kapağı da almayı düşünüyorum sizce krom kaplama mı alıyım yoksa r kapak mı alınmalı fiyat konusunda bilginiz varsa ? Tşk ederim
Yurtdışından da alabilirsiniz bu parçayı. 700 TL civarı bir fiyatı var serviste galiba.

@Exe7 Slm nasılsınız? Bi sorum olucak. 2014 1.4 act 140 bg higline aracım var 18 jant spor süspansiyon fabrika çıkışı istettim ama aracı 2 3 cm civarı alçaktmak istiyorum bayide yapmak istiyorum bu işlemi bayide yapılabilir mi ? Spor süspansiyon olduğu için ekstra bi alçalma sağlar mı
Hocam K.bakmayın tatil yoğunluğundan cvp veremedim.Tşk ederim iyiyim siz nasılsınız?Mubea Yaylar işinizi görecektir montaj için ise Bayileri arayıp ona göre gitmenizi öneririm.R Ayna Kapaklarını ise orijinal almanıza gerek yok pahalı(700tl civarı)Kaplama ya da plasti dip ile boyanabilir

Estağfurullah hocam ne kusuru. Havam araca 5 kişi binince yada bağaj da ağırlık olunca sürtme yapıyor mu peki 

@Bmtgolf7 Hocam çok iyim yere temas ettiniz.Bu yay takılı iken ailece Malatya gidip gelmek nasip oldu.5 kişiydik ve bagaj pandizotunu dahi çıkarmıştım,bagaj da yer yoktu ilk defa bu kadar yüklü binilmişti kesinlikle sürtme olmadı olmaz da çünkü spor yay bi yere kadar alçalıyor sonrası yük arsanız dahi sabit kalıyor.Araç yüklü iken en alçalmış hali şu:
4511c0bf59b2908967c0f5d1a2ce2162.jpg

SM-N9005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben bayiden sipariş ettim 1.5 , 3 , ve 5cm var dediler 3 cm liği istettim sizinle aynı galiba. Ama işçiliğe çok para istiyorlar 500 tl

Rica ederim@Bmtgolf7 Hocam

SM-N9005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocam iyi günler servisten parça sipariş ettim ç tesi takılacak yanlız araç dsg olmasına rağmen sizin dediğiniz Kodu istediler 5G....C sizce yanlış mı istenildi

@Bmtgolf7 İyi Günler Hocam.Aracınızın 1.4 TSİ DSG olduğunu belirtin sonu E olmalı ama yine bir servis ile konuşun lütfen

Parça kodu 5G4071677 Bu 1.2tsi manuel için

Sonuna A eklediğinizde 1.6tdi manuel ve 1.2tsi dsg için

Sonuna B ekleyince 1.6tdi dsg için

Sonuna C ekleyince 1.4tsi manuel için

Sonuna D ekleyince 1.4tsi için ama tam detayını bilmiyorum

Sonuna E ekleyince 1.4tsi dsg için olduğunu biliyorum.

Hocam hayırlı akşamlar aracım 1.4 tsı act dsg olmasına rağmen senin arasına uyumlu olan donunda c olan dediler sizce bi sıkıntı olur mu?

@Bmtgolf7 Başka servistende parça kodunu öğrenmeye çalışın bence.En azından kafanız rahat olur Hocam

Hocam hayırlı günler nasılsınız? Şu arkadaşınız araçtaki krom ayna kapağını Nasıl temin etmiş bilgi verirseniz ve ne marka

@Bmtgolf7 Hayırlı Günler tşkl ederim iyiyim siz nasılsınız?Arkadaşın ki Bant Kaplama,benim araçtaki ise Plasti Dip :)

@Bmtgolf7 İyi Günler Hocam.Aracınızın 1.4 TSİ DSG olduğunu belirtin sonu E olmalı ama yine bir servis ile konuşun lütfen

Parça kodu 5G4071677 Bu 1.2tsi manuel için

Sonuna A eklediğinizde 1.6tdi manuel ve 1.2tsi dsg için

Sonuna B ekleyince 1.6tdi dsg için

Sonuna C ekleyince 1.4tsi manuel için

Sonuna D ekleyince 1.4tsi için ama tam detayını bilmiyorum

Sonuna E ekleyince 1.4tsi dsg için olduğunu biliyorum.
Değerli Hocam

Durban jantlarla..

DCC ile birlikte kullanılabilecek spor yay var mıdır? 

Araç: 1.4 TSI 125 PS Manuel highline 

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt