2015 1.4 TSI YAĞ -FİLTRE TAVSİYE

İsim
Yasar
Araç
2015 GOLF 1.4 TSİ 125PS DSG COMFORTLINE +1999 E46 320İ 150PS OTOMATİK
Öncelikle herkese merhaba
2015 1.4 TSI 81 binde araca sahibim araç alındıgından beri doğus maslakta bakımları yapılıyordu ancak artık artan fiyatlardan ötürü dışarda yaptırmak zorundayım ,
Yağ Ve filtre önerisinde bana yardımcı olurmusunuz

Filtre olarak orijinalini bulabilirseniz Mann tercih edebilirsiniz. Yukarıda güvenilir satıcıların linkleri paylaşılmış, araç bilgilerini girince uyumlu filtreler karşınıza çıkacaktır. Yağ olarak da forumda en çok tavsiye edilen markalar Liqui Moly ve Shell. Shell’i güvendiğiniz bir istasyonundan temin edebilirsiniz, bazı yetkili servisler de bu markayı kullanıyor. Liqui Moly kullanıp da memnun olmayana denk gelmedim. Alacağınız yağ 4 litre 5W-30 olmalı ve VW504.00 onay koduna sahip olmalı.

Link atayım derken baktım, bakmaz olaydım. Yağın fiyatı 1400 liraya dayanmış… Buyrun bu markadan almayı tercih ederseniz en güvenilir adres:

https://shop.egemot.com.tr/liqui-moly-5w30-motor-yagi-tam-sentetik-top-tec-4200-4litre-3715

Öncelikle herkese merhaba
2015 1.4 TSI 81 binde araca sahibim araç alındıgından beri doğus maslakta bakımları yapılıyordu ancak artık artan fiyatlardan ötürü dışarda yaptırmak zorundayım ,
Yağ Ve filtre önerisinde bana yardımcı olurmusunuz

Geri
Üst Alt