Aracımı değiştireceğim Golf 8 Life Paket mi Citroen C5 Aircross mu?

alpercck

Üye
İsim
Alper
Merhaba Arkadaşlar.

Golf 7 aracımı satıyorum.

Yerine Citroen C5 Aircross 2020 model Shine Paket, ilk sahibi akrabadan 1.300.000 e almak için yola çıktım.

Sonra yine aklımda Golf düştü ve Sıfır golf Life Paketlerin 1.385.000 civarı liste fiyatı olduğunu gördüm.

Shine C5 Aircross un 2020 lerdeki full paketi, araç tavan boya atması gibi durumlar zamanında bazı araçlarda olmuş bunlardan haberim var bu da içime biraz kurt düşürüyor. Zİra golf 7 ile bugüne kadar 104.000 km oldu aracım standart bakımlar harici hiç sorun yaşamdım.

Ama senelerdir hep orta paket araç kullanmakta, biraz değişiklik istememe sebep oluyor. Siz ne düşünüyorsunuz? Ne yapmamı önerirsiniz?

Psa eski psa değil denilse de pek bir fark olduğunu söyleyemeyeceğim. Vag gruptan devam etmenizi öneririm. Leon da yeni kasada kötü tercih değil bu arada, bir tık daha dolu olsun derseniz öneririm.

golf 8 life 1.0 22 ay kullandım 3 silindir 110 beygir tam bir yakıt performans cimrisi, gereksiz devir yükseltip düşürülmediği sürece harika bir araç , şiddetle tavsiye ederim. tabiki zevkler renkler tartışılmaz derler ayrıca ikinci elide harika sizi hiç üzmez

c5 aircross 1.6 benzin puretech 180 bg tek geçerim golfün nazı cazı ile uğraşılmaz

İkisi çok farklı araçlar. İhtiyacınıza göre karar verin bence. Birisi kocaman bir suv, diğeri orta sınıf bir hatchback. Kullanım hissiyatları, yakıt tüketimleri, pratiklikleri farklı olacaktır.

Merhaba Arkadaşlar.

Yerine Citroen C5 Aircross 2020 model Shine Paket, ilk sahibi akrabadan 1.300.000 e almak için yola çıktım.

Sonra yine aklımda Golf düştü ve Sıfır golf Life Paketlerin 1.385.000 civarı liste fiyatı olduğunu gördüm.

Shine C5 Aircross un 2020 lerdeki full paketi, araç tavan boya atması gibi durumlar zamanında bazı araçlarda olmuş bunlardan haberim var bu da içime biraz kurt düşürüyor. Zİra golf 7 ile bugüne kadar 104.000 km oldu aracım standart bakımlar harici hiç sorun yaşamdım.

Ama senelerdir hep orta paket araç kullanmakta, biraz değişiklik istememe sebep oluyor. Siz ne düşünüyorsunuz? Ne yapmamı önerirsiniz?
Yeni / Eski konusuna girmeyeceğim ama dolu araç bir başka oluyor. Evet Vag grubunu sonradan doldurabiliyorsunuz ama tercih meselesi, şahsen bana çok uzak. Bütçenin el verdiği en dolu aracı almanızı öneririm.

Saygılar.

hocam 2 aracın birbirinden çok uzak konuları var,
bence sen içine hangisi siniyorsa onu al.

İkisinin yakıtı arasında 2 dünya fark var

Önce benim cebim 2 sine de müsatmi ? Sorgulaması yapılmalı

Farklı segment araçlar ben olsam o fiyatlara Tiguan veya olmazsa T-Roc tercih ederim. Volkswagenden sonra Citroen tatmin etmez

Merhaba Arkadaşlar.

Kafa karıştırıcı bir yorum atayım,
308 GT nasıl olur acaba?

Benim biraz merakımı cezbediyor o araç

308 beni de düşündürüyor. 2021 modeli vardı. Ondan sonra Golf 8 daha ağır basıyor fakat son kasayı kullanmadım. Merak ediyorum tecrübe eden biri varsa rica ederiz.

VW kullanici bence Citroen e binemez binsede ayni Surus zevkini alamaz
Tabiki Bu Benim gorusum herkesin fikir ve dusncesi farkli olabilir
O yuzden golf8

Benim baktığım araç 15. Dizel 130hp
C5 aircrosssu 1.6 180 lik benzinli zannetti herkes

Segmentler 3 dünya
Yakıtlar 4 dünya (yakıt tipi)
Marka karizması 5 dünya farklı

2 araç arasında kalmak

Hem çok zor hem çok kolay bi durum

Geri
Üst Alt