2023 Caddy arka kamera eklenmesi

ofk77

Üye
İsim
Ömer Faruk Köseoğlu
Araç
2018 Golf 7.5 comfortline
Dostlar Merhaba,
2023 model aldığımız style caddy araçta arka kamera bulunmuyor. İstanbul içi orijinal olarak ekletebileceğimiz önerdiğiniz yer veya yardımcı olabilecek arkadaşlar olursa sevinirim.
Şimdiden teşekkürler 🙏🏻

Dostlar Merhaba,
2023 model aldığımız style caddy araçta arka kamera bulunmuyor. İstanbul içi orijinal olarak ekletebileceğimiz önerdiğiniz yer veya yardımcı olabilecek arkadaşlar olursa sevinirim.
Şimdiden teşekkürler 🙏🏻
Ataşehir'de Retrofit garaj ya da Maltepe'de ender elektronikte yaptırabilirsiniz işçiliklerini tavsiye ederim.

Kamera style pakette standart donanım dı neden kamera yok acaba?
2021 style paket kullanıyorum kamera mevcut

VW Ticari sayfasındaki Teknik broşürde geri görüş kamerası style pakette standart donanım olarak görünüyor. Bu durum sizce bayilerin ayıplı mal satışı olarak değerlendirilebilir mi? 2021 model Style araçlarda ACC opsiyon olarak görünüyordu şimdi 2023 modellerde ise standart görülüyor.

VW Ticari sayfasındaki Teknik broşürde geri görüş kamerası style pakette standart donanım olarak görünüyor. Bu durum sizce bayilerin ayıplı mal satışı olarak değerlendirilebilir mi? 2021 model Style araçlarda ACC opsiyon olarak görünüyordu şimdi 2023 modellerde ise standart görülüyor.
Hocam siz aktif ettirebildiniz mi?
tüm alt yapı var mı bilmiyorum?

Caddy için tüm style paketlerde kamera çıkmıyor. Kamera olmayan araçlarda kamera fiyatı araç bedelinden düşülerek ödemesi alınıyor. Benim aldığım caddy'de kamera vardı, arkadaşa aldık onda çıkmadı. Temel farklılık olarak kamera varsa GITI lastik çıkıyor, kamera yoksa conti lastikle geliyor araba. :) şahsen kamera çıkmayıp conti lastikle gelmesini tercih ederdim. Şöyle de bir tespitim var, kamera aracın rengine göre geliyor olabilir. :) Benim araç indiyum gri, arkadaşımınki ise gümüş gri idi. bir kaç indiyum gri daha gördüm onlarda da kamera vardı. Kamera montajı konusunda balgaraj'dan destek alabilirsiniz.

Hocam siz aktif ettirebildiniz mi?
tüm alt yapı var mı bilmiyorum?
ACC'yi mi? Hayır Swap kodu gerekiyor bu tip donanımları aktif hale getirebilmek için. Zaten fazla araç kullanan biri değilim gereksiz bana, bir de trafiği yoğun olmayan yerde yaşadığım için gereksiz. Fakat olsaydı test etmek isterdim doğrusu. 2021 style caddy daha 7500km de:)

Aracınız hayırlı uğurlu olsun iyi günlerde kullanın. Bende 2023 model caddy style aldım, arka kamera sistemi yok ama gerekte yok bence, sensörler görevlerini fazlasıyla yapıyor. ACC standart olarak tüm altyası araçta mevcut olsa da aktivasyon olması lazım. Gördüğüm en saçma sistem açıkcası..

Ender elektronik ; ACC sistemi için 35k fiyat istedi (direksiyon simidi dokunmatik olan model ile değişiyor) - 10" ekran isterseniz 54k toplamda 89k montajı ile 99k fiyat verdiler. (Emre ve Kamuran diye birileri ile görüştüm) Genelde burası için yorumlar iyi, retrofit işi zaten keyfe keder işler o yüzden pahalı/ucuz size kalmış

Retrofitgarajı İstanbul ; ACC ve uzun far asistanı için 29k fiyat istediler. Ender elektronik'den ayrılmış Emre diye bir arkadaş.10" ekran için fiyat vermediler.

umarım size yararlı olmuştur :)

Caddy için tüm style paketlerde kamera çıkmıyor. Kamera olmayan araçlarda kamera fiyatı araç bedelinden düşülerek ödemesi alınıyor. Benim aldığım caddy'de kamera vardı, arkadaşa aldık onda çıkmadı. Temel farklılık olarak kamera varsa GITI lastik çıkıyor, kamera yoksa conti lastikle geliyor araba. :) şahsen kamera çıkmayıp conti lastikle gelmesini tercih ederdim. Şöyle de bir tespitim var, kamera aracın rengine göre geliyor olabilir. :) Benim araç indiyum gri, arkadaşımınki ise gümüş gri idi. bir kaç indiyum gri daha gördüm onlarda da kamera vardı. Kamera montajı konusunda balgaraj'dan destek alabilirsiniz.
Sen
ACC'yi mi? Hayır Swap kodu gerekiyor bu tip donanımları aktif hale getirebilmek için. Zaten fazla araç kullanan biri değilim gereksiz bana, bir de trafiği yoğun olmayan yerde yaşadığım için gereksiz. Fakat olsaydı test etmek isterdim doğrusu. 2021 style caddy daha 7500km de:)s
ACC'yi mi? Hayır Swap kodu gerekiyor bu tip donanımları aktif hale getirebilmek için. Zaten fazla araç kullanan biri değilim gereksiz bana, bir de trafiği yoğun olmayan yerde yaşadığım için gereksiz. Fakat olsaydı test etmek isterdim doğrusu. 2021 style caddy daha 7500km de:)
Sen hiç binmemişsin hocam
Bende 2021 model 19.650 km deyim
Bende trafiği olmayan sakin bir şehirdeyim
Aynı şekilde bende test etmek isterdim. Alt yapısı olup kullanamamak üzücü 🙂
Ama birçok donanımın olması keyf veriyor. 2.0 tdı konuşmaya gerek yok.
Golften sonra tam aile arabası.

Aracınız hayırlı uğurlu olsun iyi günlerde kullanın. Bende 2023 model caddy style aldım, arka kamera sistemi yok ama gerekte yok bence, sensörler görevlerini fazlasıyla yapıyor. ACC standart olarak tüm altyası araçta mevcut olsa da aktivasyon olması lazım. Gördüğüm en saçma sistem açıkcası..

Ender elektronik ; ACC sistemi için 35k fiyat istedi (direksiyon simidi dokunmatik olan model ile değişiyor) - 10" ekran isterseniz 54k toplamda 89k montajı ile 99k fiyat verdiler. (Emre ve Kamuran diye birileri ile görüştüm) Genelde burası için yorumlar iyi, retrofit işi zaten keyfe keder işler o yüzden pahalı/ucuz size kalmış

Retrofitgarajı İstanbul ; ACC ve uzun far asistanı için 29k fiyat istediler. Ender elektronik'den ayrılmış Emre diye bir arkadaş.10" ekran için fiyat vermediler.

Geçen yıl ile bu yıl arasında fiyatlar acayip olmuş ama ekonomi gerçekleri ve zevk meselesi unsurlarını unutmamak gerek.
Baya caddy kullanıcısı olmuşuz bu arada. Yardımlaşma konusu da iyi birşey bizim açımızdan.

Sizin Caddy ler de acc ve Lane Assist fabrikasyon parçası ekli mi?
Size verdikleri fiyatta Hem donanım parçası , kodlama ve işçilik olarak mı fiyatlar?

Sizin Caddy ler de acc ve Lane Assist fabrikasyon parçası ekli mi?
Size verdikleri fiyatta Hem donanım parçası , kodlama ve işçilik olarak mı fiyatlar?
ACC işleminde Ender Elektronikten aldığım fiyat ; Isıtmalı dokunmatik direksiyon simidi değişimi ve aktivasyon işlemi. Direksiyon simidinde airbag yok, kendi airbag takılması lazım bilginize. Aktivasyon işlemlerinde yazılım atılma durumu olduğunda (araçlara gelen yeni yazılımı serviste yaptırdığınız takdirde silinme durumuna karşı ) bu özellik iptal olmaması için bir parça kullanıyorlar. Parçasal başka bir durum yok hepsi araçta mevcut durumda (style için). Benim aldığım fiyat anahtar teslim şeklinde fiyata göre idi. Fiyatları yeniden istemek gerekebilir yaklaşık 1hafta oldu bu fiyatı alalı.

Caddy kullanıcıları burada iken buraya yazmak istedim
Cam tavan için film haricinde çözüm fikriniz var mı?
Tek sorun çocuklar uyurken biraz daha karanlık olmaması.

Geri
Üst Alt