Golf 7 Kapanmayan Multimedya Sorunu

Makine7

Üye
İsim
Sercan
Selamun aleyküm arkadaşlar. 2015 model golf 7 highline aracım ile park ettikten sonra aracın multimedya ekranı kapanmadı ses açma tuşu çalışmadı araçtan çıkıp arabayı kitlediğimde ise multimedya halen açık kaldı. Sebebi ne olabilir kıymetli yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Selamun aleyküm arkadaşlar. 2015 model golf 7 highline aracım ile park ettikten sonra aracın multimedya ekranı kapanmadı ses açma tuşu çalışmadı araçtan çıkıp arabayı kitlediğimde ise multimedya halen açık kaldı. Sebebi ne olabilir kıymetli yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
Yazılımsal çökmeler sebep olmus olabilir.Acma tusuna yeniden baslayana kadar basili tutun duzelmezse akü (-) eksi kutup basını sokup takmanizi öneririm.

Upvote 0
Yazılımsal çökmeler sebep olmus olabilir.Acma tusuna yeniden baslayana kadar basili tutun duzelmezse akü (-) eksi kutup basını sokup takmanizi öneririm.
Teşekkür ederim. Bazı kaynaklarda akünün zayıflaması da sebep olabilir deniyor.

Upvote 0
Benzer sorunu ben de yaşamıştım. Vagcom ile müdahale etmedikçe kapatamamıştım.

Upvote 0
Vagcom nedir hocam ?
Araca PC üzerinden müdahale edebildiğimiz bir kablo hocam. Bu kablo yoksa elektriği kesmek yani akü kutup başı sökmek gerek. Araç uyku moduna geçtiğnde bile teyp kapanmamıştı diye hatırlıyorum.

Upvote 0
Ses aç kapa oluyorsa resetlemeyi, yani yukarıdada belirtildiği gibi kapama tuşuna basılı tutarak deneyiniz.

Upvote 0

Geri
Üst Alt