Travel assist ve kör nokta retrofit

eylmz058

Üye
İsim
emre
Araç
golf 7 allstar
Herkese selamlar

Cupra leon aracıma travel assist retrofitini yaptırmak istiyorum. Aracimda olan özellikleri resim olarak ekledim.

Araştırdığım kadarıyla travel assist icin kör nokta radarları taktirip, direksiyonu kapasitif direksiyonla değiştirmem gerekiyormus.

Bir kac yere sordugumda aracin kendisinde yoksa acilmaz, ya da kapi döşemeleri degismesi gerekiyor gibi cevaplar aldim. (Toplam 100bin₺ civarı)

Bu iş için gercekten yapılması gerekenler nelerdir?
İzmirde önerebileceginiz bir yerler var mıdır?

Simdiden teşekkürler

Ekli dosyalar

• 20230529_124903.jpg
    20230529_124903.jpg
    254.3 KB · Görüntüleme: 40

Herkese selamlar

Cupra leon aracıma travel assist retrofitini yaptırmak istiyorum. Aracimda olan özellikleri resim olarak ekledim.

Araştırdığım kadarıyla travel assist icin kör nokta radarları taktirip, direksiyonu kapasitif direksiyonla değiştirmem gerekiyormus.

Bir kac yere sordugumda aracin kendisinde yoksa acilmaz, ya da kapi döşemeleri degismesi gerekiyor gibi cevaplar aldim. (Toplam 100bin₺ civarı)

Bu iş için gercekten yapılması gerekenler nelerdir?
İzmirde önerebileceginiz bir yerler var mıdır?

Simdiden teşekkürler
https://instagram.com/izmir_vagcom?igshid=MzRlODBiNWFlZA==

https://instagram.com/retrofit_garage_izmir?igshid=MzRlODBiNWFlZA==

evet hocam doğru söylemişler. kör nokta ve kapasitif direksiyon şart. leon araçlarda kör nokta ambiyans aydınlatması içinde. o sebeple o kısımda işlem gerkir. döşeme değişimi şart mı tabi görmek lazım.

evet hocam doğru söylemişler. kör nokta ve kapasitif direksiyon şart. leon araçlarda kör nokta ambiyans aydınlatması içinde. o sebeple o kısımda işlem gerkir. döşeme değişimi şart mı tabi görmek lazım.
Firatt35 in mesajindaki arkadaşlara sordum. Biri sadece direksiyon degistirmek yeterli dedi travel assist icin. Kor noktaya gerek yokmus.

Açıkçası her yerden farkli cevap aldim :( Keske bu retrofiti yapan biri yol gösterse süper olacak

Aslında gerek olmayabilir. Bence direksiyon alarak denemen lazım hocam.

travel assist için kör nokta şart abi aksi halde bi kısmı aktif ediliyor şerit takip sistemi üzerinden calısıp şeritleri ortalayarak gidiyor 10-15 sn boyunca ve süresi kısa oldugu icin rahatsız ediyor

travel assist için kör nokta şart abi aksi halde bi kısmı aktif ediliyor şerit takip sistemi üzerinden calısıp şeritleri ortalayarak gidiyor 10-15 sn boyunca ve süresi kısa oldugu icin rahatsız ediyor
Evet hocam. Bende bu sekilde diye duydum. Direksiyon (36bin) + kor nokta (dosemelerde degismesi gerekiyor) + kodlama vs ortalama 100bin tl civari ucret cikariyorlar.

Simdilik iptal gibi duruyor bizim is.

Geri
Üst Alt