Küçük bir dokunuş "3D plaka"

Recep_Gul

Paylaşımcı Üye

İsim
Recep
Uzun süredir aklımda olan "küçük dokunuşlar" diye adlandırdığım 3 boyutlu plakayı sonunda hallettim. Sandığım kadar kolay bir işlem değilmiş onu öğrendim (söktak, Tüv plaketi ve mühürü)
Çok bir albenisi yok ama farklılık işte :)

IMG_4566.jpegIMG_4564.jpeg

Uzun süredir aklımda olan "küçük dokunuşlar" diye adlandırdığım 3 boyutlu plakayı sonunda hallettim. Sandığım kadar kolay bir işlem değilmiş onu öğrendim (söktak, Tüv plaketi ve mühürü)
Çok bir albenisi yok ama farklılık işte :)

Ekli dosyayı görüntüle 69471Ekli dosyayı görüntüle 69472

Güzel olmuş ben geçen yakından yabancı plakalı araç gördüm çok hoşuma gitti direk camın üzerine plaka yazılmış gibi bizimkiler gibi boyalı falan değildi...

Hayırlı olsun hocam. Bir dönem ülkede aşağıdaki gibi standart plaka yazısı üstüne pleksi ile kabartma yapanlar meşhurdu. Nerden bakılırsa bakılsın aşırı kötü duruyordu bence.
images (4) (12).jpeg
Fakat sizin plakaya bakınca böyle bir sırıtma hiç yok, gayet şık duruyor bence.

Güzel görünüyor. Plakada özel sanırım :)
@Recep_Gul
Teşekkürler. Evet hocam özel, aslında özellikle özel olmasını istemedim fakat aracı satın alırken plakayı nasıl istersiniz diye sordukları için böyle olmasını istedik.
Güzel olmuş ben geçen yakından yabancı plakalı araç gördüm çok hoşuma gitti direk camın üzerine plaka yazılmış gibi bizimkiler gibi boyalı falan değildi...
Camın üzerine plaka mı? Hangi ülkenindi metin abi? Ben hiç görmedim öyle bir plaka

Son düzenleme:
bizimkiler app ye müsade etmiyo bunu yapsak aracı trafikten men ederler heralde 😂
APP Türkiye'de yasak olduğunu biliyorum, fakat 3D yi araştırmak lazım buda mı yasak yoksa?
3D Gözlükle bakmak lazım bide...
🤣
Hayırlı olsun hocam. Bir dönem ülkede aşağıdaki gibi standart plaka yazısı üstüne pleksi ile kabartma yapanlar meşhurdu. Nerden bakılırsa bakılsın aşırı kötü duruyordu bence.
Ekli dosyayı görüntüle 69486
Hocam sizin eklediğiniz görseldeki plakanın kötü durmasının sebebi çok kalın bir font ile yazılmış olması. Evet çok Abartılı duruyor. Daha ince font kullanılmış olsa kötü durumazdı bence.

Bendeki plakada kanunen izin verilen sınıra uyulduğu için hem kötü durmuyor hemde yasaklı bir durum söz konusu değil. Önceki plakaları iade edip yerine tüv plaketli ve mühürlü olarak bu plakaları teslim aldım.
Yorumunuz içim teşekkürler.

bizimkiler app ye müsade etmiyo bunu yapsak aracı trafikten men ederler heralde 😂
APP Türkiye'de yasak olduğunu biliyorum, fakat 3D yi araştırmak lazım buda mı yasak yoksa?
3D Gözlükle bakmak lazım bide...
🤣
Ekli dosyayı görüntüle 69486
Hocam sizin eklediğiniz görseldeki plakanın kötü durmasının sebebi çok kalın bir font ile yazılmış olması. Evet çok Abartılı duruyor. Daha ince font kullanılmış olsa kötü durumazdı bence.

Bendeki plakada kanunen izin verilen sınıra uyulduğu için hem kötü durmuyor hemde yasaklı bir durum söz konusu değil. Önceki plakaları iade edip yerine tüv plaketli ve mühürlü olarak bu plakaları teslim aldım.
Yorumunuz içim teşekkürler

Almanyada bu plaka tüvden geçiyor muymuş? Şaşırdım, genelde almanlar sıkı oluyor modifiye konusunda.

Camın üzerine plaka mı? Hangi ülkenindi metin abi? Ben hiç görmedim öyle bir plaka

Sarı renkli idi plaka nette bakarım ama çok güzelti bildiğin bilgisaydan yazmışlar gibi...

Şimdi bir arkadaşıma sordum ingiltere hollanda yada fransa daki plakalıklar plastik bir malzemeden üretiliyormuş cam gibi görünüyormuş parlak renkte...

Son düzenleme:

@Recep_Gul yakışmış..

Şu app saçmalığına göre çok da güzel olmuş diyebilirim. Hiçbir anlamı olmayan, alakasız rakamlardan oluşan plakaları aralıksız yazdırınca çok güzel bir plaka olduğunu zannediyorlar..
Neyse..

@Recep_Gul sizin plaka reflektif özelliği mevcut mu? Bazı ülkelerin plakaları reflektif özelliği olmuyor. Almanya plakalarında reflektif olmalı..

Geri
Üst Alt