Golf 7 cam tavan su kanalları su birikmesi

Güven

Yeni Üye
İsim
Güven
Merhaba arkadaşlar cam tavanın su kanallarından su gitmediğini biraz biriktiğini fark ettim, servis yakın olduğundan gittim sağ olsun arkadaşlar arka taraftan su kanalların borularının uc kısımlarını temizlediler ve açıldı yani birikmiş su boşaldı, ancak 2 kanal deliğinde ön tarafta bulunuyor ben kendilerine ön taraflarda açılmayacakmı diye sorduğumda ön tarafta gider olmadığını söylediler sadece arka tarafta olduğunu söylediler, eve geldiğimde ön taraftan su döktüm ama yine birikme oldu, yani benim anladığım kadarıyla ön tarafta da su gideri mutlaka vardır diye biliyorum, konu hakkında bilgisi olan arkadaş varsa ve aydınlatırsa çok memnun olurum.

önde de var sol ön lastiğin arka tarafından yere dökülüyor benim aracınki de dolmuştu bisiklet fren halatı ittirip açmıştım içinden bir sürü gazel - kum çıktı :)
videoda detaylı görebilirsiniz

Upvote 0
Ön tarafın giderlerinin boşaltılması gerekiyor.

var olduğuna bende eminim çünki önden arkaya gitmez tahliye borusu ama servistekiler öle deyince tereddüt yaşadım, bende elektrik kablosuyla denedim yaklaşık 60cm kablo ilerliyor sonra gitmiyor bende zarar veririm diye zorlamak istemedim açıkçası birde sizin taktiği deneyeyim, teşekkür ederim

Upvote 0

Geri
Üst Alt