17 inch dijon jant ve lastik

Merhabalar, 2018 7.5 comfort sahibiyim 16 inchten 17 ye geçmeyi düşünüyorum. Birkaç ilan baktım karar vermek için önerilerinizi bekliyorum.
https://www.sahibinden.com/ilan/yed...nt-plus-lastik-pilot-sport-5-1116461488/detay
Fiyat aşırı pahalı,jant lastik olarak makul fiyat 11-12 bin civarıdır,ayrıca jantlarda kaldırım sürtmeleride var,canlısını görünce hayal kırıkkığı hissi oluşacaktır.İkinci el jant satışında satıcı kelime oyunudur bu:
-Kırık,çatlak patlak yok!
Çiziklerden felan bahsetmezler,halbuki o çizikler o jantı satma sebebi!
Buyüzden buna dikkat edin,bu ilandaki gibi kirli jantlara değilde temiz,çiziği vs görünen jantlara bakın!
Ayrıca eğer tanıdık değilse jantlar boyanmamış olmasına dikkat edin,yani orjinal boyalarıyla olan jantlara bakın,çünkü:
Daha önce kırılan,kaynak yapılan yeri maskelemek için yaparlar bu boyama işini,ama sorarsan çiziklerden boyadık der!
Daha geçenlerde bir arkadaşıma denk geldi bu durum,kaynak yapılan yerin üstünü maskelemek için kullanılan macun attı.

Fiyat aşırı pahalı,jant lastik olarak makul fiyat 11-12 bin civarıdır,ayrıca jantlarda kaldırım sürtmeleride var,canlısını görünce hayal kırıkkığı hissi oluşacaktır.İkinci el jant satışında satıcı kelime oyunudur bu:
-Kırık,çatlak patlak yok!
Çiziklerden felan bahsetmezler,halbuki o çizikler o jantı satma sebebi!
Buyüzden buna dikkat edin,bu ilandaki gibi kirli jantlara değilde temiz,çiziği vs görünen jantlara bakın!
Ayrıca eğer tanıdık değilse jantlar boyanmamış olmasına dikkat edin,yani orjinal boyalarıyla olan jantlara bakın,çünkü:
Daha önce kırılan,kaynak yapılan yeri maskelemek için yaparlar bu boyama işini,ama sorarsan çiziklerden boyadık der!
Daha geçenlerde bir arkadaşıma denk geldi bu durum,kaynak yapılan yerin üstünü maskelemek için kullanılan macun attı.
13 14 den aşağı yok jant lastikçiler de tamir edip boyalı satıyorlar bu ilandaki lastik 3 aylık temiz fotoları da elime ulaştı ufak tefek kenar rütuş boyaları gozukuyor. jant lastikçilere de güven olmuyor.Lastiklerin takımı 10 bin civarında...

Bende 18'' inç geçmek istiyorum 2021 continental lastikli dijon mevcut.18'' inç ile takas olabilir veya nakit olarak yardımcı olmaya çalışırım

Bende 18'' inç geçmek istiyorum 2021 continental lastikli dijon mevcut.18'' inç ile takas olabilir veya nakit olarak yardımcı olmaya çalışırım
ilandaki lastikler güzel ve sıfır ayarında o yüzden bu takımı tercih edicem gibi duruyor sadece jant satıyorsanız değerlendirebilirim lastik benim için önemli.

Selam. 05332501977 den akşam bana ulaşabilirmisin rica etsem, eğer mevcut lastiklerin iyi durumdaysa benim dijonlarla takas edebiliriz, lastiklerim max 2500 kmde , jantlarda tek bir minnacık çizik dışında hata yok @ofk77

Selam. 05332501977 den akşam bana ulaşabilirmisin rica etsem, eğer mevcut lastiklerin iyi durumdaysa benim dijonlarla takas edebiliriz, lastiklerim max 2500 kmde , jantlarda tek bir minnacık çizik dışında hata yok @ofk77
Hocam selamlar, aracımda 16 inç orijinal hasarsız hita jant var 17 dijon a geçmek istiyorum. Lastiklerim çok iyi durumda değil. (2017 michelin energy saver.) Düşünürsen görüşebiliriz

Barracuda hocam gibi dusunen olursa diye ben de buraya not düşeyim, 2021 bridgestone turanza ve dover jant takimim var, dijon jant ve lastik takımı takas etmek isterim ben de

İhtiyacı olan varsa ben de Dijon takımımı satmayı düşünüyorum. Aracımı 2019’da aldıktan 9 ay sonra Pretoria’ya geçtiğim için Dijon’lar depoda duruyor. Üzerinde 2018 Michelin Pilot Sport 4 var, 15 bin km anca yol yapmıştır. Jantlarda ufak kaldırım sürtmeleri var. İlgilenenler özelden yazabilir.

Merhabalar, 2018 7.5 comfort sahibiyim 16 inchten 17 ye geçmeyi düşünüyorum. Birkaç ilan baktım karar vermek için önerilerinizi bekliyorum.
https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-jant-lastik-orjinal-17-volkwagen-golf-highline-jant-plus-lastik-pilot-sport-5-1116461488/detay

Bir yakınımda dijon var satıyor. Lastikleri iyi değil diye biliyorum. Takım olarak 10.000 e veriyor ilgilenirseniz fotoğraflarını isterim

0534 854 65 37 wp den atarsanız iyi olur

İhtiyacı olan varsa ben de Dijon takımımı satmayı düşünüyorum. Aracımı 2019’da aldıktan 9 ay sonra Pretoria’ya geçtiğim için Dijon’lar depoda duruyor. Üzerinde 2018 Michelin Pilot Sport 4 var, 15 bin km anca yol yapmıştır. Jantlarda ufak kaldırım sürtmeleri var. İlgilenenler özelden yazabilir.
Hocam wpden yazar mısınız ? 0534 854 65 37

Geri
Üst Alt