Gaziantep CarPlay ünitesi montaj

metedenadam

Yeni Üye
İsim
Metehan
Merhaba,

Öncelikle forumda ilk defa yazacağım bir süredir üyeyim ancak sadece okuyordum. Bu sebepten başlığın yeri veya format ile alakalı bir problem varsa affola.
Golf MK7 (2015) bir aracım var. Bir süredir CarPlay eklemek istiyorum araca ancak nasıl yapılır kim yapılır tam bilmiyordum. Forumdan @HONEY hocam ile görüştüm ve ekranı değiştirmeden sadece ana ünite ve USB değişimi ile yapılabileceğini söyledi. Cihazları kendisinden alacağım ancak Gaziantep'te ikamet ettiğim için montaj ve programlama konusunda buradan bir yardım/hizmet almam gerekiyor. Aslında elim elektrik/kablolama/montaj vs. işlerine yatkındır ancak sistemin çalışması için USB'nin kodlanması gerekiyormuş ve bunun için de vagcom kabloya ihtiyaç varmış. Bu konuda Gaziantep'te bu hizmeti alabileceğim veya bana yardımcı olabilecek birisi var mıdır yönlendirebileceğiniz?

Teşekkürler.

Hocam gaziantepte yapan bir yer var ben memnun kaldım ancak yapan esnaf tam bir şark kurnazı pazarlığı iyi yapmanız lazım özelden yazın konuşalım

Hocam gaziantepte yapan bir yer var ben memnun kaldım ancak yapan esnaf tam bir şark kurnazı pazarlığı iyi yapmanız lazım özelden yazın konuşalım
Hocam selamlar, size dm başlatamıyorum. Siz yazabilir misiniz ilk mesajı?

Geri
Üst Alt