Arka tampon da göçük

İsim
Talha
Hayırlı günler değerli hocalarım,

Dün maalesef talihsiz bir olay yaşadım. Nasıl olduğu da meçhul lakin sonuç olarak arka tamponda göçük oluşmuş. Bari böyle bir olayla karşı karşıya kaldın bi not bırak bişey yaz da nasıl olduğunu bilelim. İnsanların nasıl bir hak anlayışı var anlamak gerçekten güç.. Maalesef göze de çok batan bir yerde. Sizce göçüğü nasıl düzeltebilirim? Hiç kimsenin bu ve benzeri olaylar yaşamaması temennisiyle..

Teşekkür ederim

image.jpeg

image.jpeg

@Heisenbberg plastik yer olduğu için ısıtarak falan düzeltiyorlar bir miktar. Sonra hafif bir rutuş boyası ile çok az belli olacaktır. Geçmiş olsun. 

Bir aracın ön plakalığı ezmiş gibi. Geçmiş olsun, sorunsuz hallolur diye düşünüyorum.

@yusuf @aaron teşekkür ederim hocam. Açıkçası kendim tamir etmeyi düşünüyorum. Rötuş boyan ve pastam hali hazırda mevcut tek sorun o plastiği düzeltmekte

@Heisenbberg

hocam ben arka tamponu satıyorum çizik bile yok ama renk tungsten gri fiyat 250 TL :)

Çok geçmiş olsun , öncelikle adı üstünde TAMPON ve bu sebeple üzülmeyin derim zaten expertiz kapsamında olmayan parça , tek sorun tampon'nun formlu bölgesine denk gelmiş olması ama emin olun tamir olabiliyor.

@Redline ah be hocam refleks olsaydı düşünürdüm :)  

@DoğanARABACI kesinlikle hocam tam köşe ve dikkat çeken bir bölge. Auto king vs düşünmüyorum ama nasıl çözebileceğimi de bilmiyorum.

@fcsrn teşekkür ederim hocam.

hocam size de geçmiş olsun , ne yaptınız ?

@Wolfsburg  :000042-medium:  Olsun hocam vermesin temennisin de bulunalım yine ama canımı sıktı ne yalan söyleyeyim..

@yusuf teşekkür ederim hocam rötuştan sonra hiç göze batmayacak inşallah..

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt