🧿 Golf8 İmpression Harman Kardon Ses Sistemi Retrofit "Türkiye'de İlk"

Edecek eminim tok ses alacağız ben 8r da dinledim iki tane yaptılar muhteşem...
Takibe aldım güzel araç hayırlı olsun, bende yavaş yavaş dolduruyorum aracı, logo kamera, mod tuşları, acc tamam. Ses sistemi sonra lane keep ile kör nokta sonra uzun far asist vs. devam etmeyi planlıyorum. Golf R hayali gerçek olana kadar bunu doldurmayı planlıyorum bakalım :) WhatsApp Image 2023-07-24 at 15.41.36.jpeg

Takibe aldım güzel araç hayırlı olsun, bende yavaş yavaş dolduruyorum aracı, logo kamera, mod tuşları, acc tamam. Ses sistemi sonra lane keep ile kör nokta sonra uzun far asist vs. devam etmeyi planlıyorum. Golf R hayali gerçek olana kadar bunu doldurmayı planlıyorum bakalım :) Ekli dosyayı görüntüle 69443

🧿 senin araçta çok güzel...
bir zevkimiz işte araçlarımız güzel güzel sürelim kazasız belasız...

Abi tebrik ediyorum seni. Bu kadar emek para helal olsun demekten başka söz kalmıyor bize. Kişisel tecrübemi söylemem gerekirse yaklaşık 13 ay kendi aracımda bu ses sistemini kullandım sonra arabayı sattım. Sonra yeni aracımda standart ses sistemi vardı. Ben çok bariz fark hissetmedim. Belki biraz bas sesleri daha ön plana çıkıyordu harman olanda. Ama yine de harman harmandır. Güzel günlerde kullanmanı diliyorum

Abi tebrik ediyorum seni. Bu kadar emek para helal olsun demekten başka söz kalmıyor bize. Kişisel tecrübemi söylemem gerekirse yaklaşık 13 ay kendi aracımda bu ses sistemini kullandım sonra arabayı sattım. Sonra yeni aracımda standart ses sistemi vardı. Ben çok bariz fark hissetmedim. Belki biraz bas sesleri daha ön plana çıkıyordu harman olanda. Ama yine de harman harmandır. Güzel günlerde kullanmanı diliyorum

Teşekkür ederim @İlker34
bakalım bitsin ne olacak merakla bekliyoruz...
hafta için teslim alacağım lastik basınçlarda yapılacak aradan çıksın istedim...

Bu ses sistemi değişikliklerinde aküyü değiştirmek gerekir mi ? Harmanı bilmiyorum. Dynaudio amfi 400w ama rms ya da peak vs detayları bilmiyorum.

Şöyle ucundan:)

Evet arkadaşlar araca yapacaklarım artık bitti ses sistemi ile noktayı koyuyorum şimdi zevk ile binme zamanı...

Harman Kardon ses sistemi bana gayet iyi geldi sesleri daha kaliteli alıyorum bütcesi olan herkese tavsiye ederim... İlerleyen zamanlar da video çekeceğim...
IMG_1892.jpeg

Son düzenleme:
Edecek eminim tok ses alacağız ben 8r da dinledim iki tane yaptılar muhteşem...
Araç Ender elektronik te iki gündür montaj için, oradakiler, Metin bey ve bizde iyi haberleri bekliyoruz sizden, tekrar geçmiş olsun

Geri
Üst Alt