Basınçlı Köpük Makinesi- İLPOSAN MAXİ

@designer gerçekten çok güzel olmuş. Bende artık aracımı kendim yıkamak istiyorum. Bu pompayı satan arkadaşa nasıl ulaşabilirim. @fcsrn

Merhaba ben gurkan by urunu bende satin almak istiyorum kimden alacagim acaba yardimci olurmusunuz

Özel mesajile arkadaşın numarasını yollayacağım Hocam gün içinde. Onunla iletişime geçebilirsiniz.
Cok tesekkur ederim yardim icin fiyati ne kadar acaba ? Iyi bi kopuk elde etmek icin ne kadar sampuan ne kadar su koymaliyiz bi fikriniz varmi

Arkadaşlar tekrardan merhaba.Bu aralar bazı sözde satıcılar,Alper kardeşimin golfü için çektiğimiz videoyu da kullanmak şartıyla bu pompayı istismar etmektedir.Ben de bizzat bu "satıcı"ları arayıp durumu teyit ettim.Bana:Ucuna küçük bir aparat takıp köpük elde edebilirsiniz,diyor.Sonrasında kendimi tanıttım,sahtekarlık yapmamalarını söyledim.Cevap şu oldu:Bu şekilde onlarca sattım hiç şikayet almadım.
Pes diyorum bu adamlara,emek hırsızları.
Bu arada Alper kardeşim senden ricam:YouTube kanalındaki videona kendi adını veya forum adını veya başka bir şeyi üzerinde kayan yazı vs.eklersen bu sahtekarları engellemiş oluruz.
Değerli arkadaşlarım,sizden ricam bu sahtekarlara lütfen itibar etmeyin.Bu pompa modifiye edilmediğinde sadece zirai ilaçlama pompasıdır.Sadece içindeki sıvıyı atabilir.Saygılar,teşekkürler.

Arkadaşlar tekrardan merhaba.Bu aralar bazı sözde satıcılar,Alper kardeşimin golfü için çektiğimiz videoyu da kullanmak şartıyla bu pompayı istismar etmektedir.Ben de bizzat bu "satıcı"ları arayıp durumu teyit ettim.Bana:Ucuna küçük bir aparat takıp köpük elde edebilirsiniz,diyor.Sonrasında kendimi tanıttım,sahtekarlık yapmamalarını söyledim.Cevap şu oldu:Bu şekilde onlarca sattım hiç şikayet almadım.
Pes diyorum bu adamlara,emek hırsızları.
Bu arada Alper kardeşim senden ricam:YouTube kanalındaki videona kendi adını veya forum adını veya başka bir şeyi üzerinde kayan yazı vs.eklersen bu sahtekarları engellemiş oluruz.
Değerli arkadaşlarım,sizden ricam bu sahtekarlara lütfen itibar etmeyin.Bu pompa modifiye edilmediğinde sadece zirai ilaçlama pompasıdır.Sadece içindeki sıvıyı atabilir.Saygılar,teşekkürler.
Bilgilendirme için teşekkürler Muammer Hocam. :)

http://urun.n11.com/hasere-oldurucu/ilaclama-pompasi-maxi-5-lt-P104780009?icid=990007_prudsys_productdetail_crosssell

Burda fiyat çok uygun ama litresi mi az acaba.

Birde kendi aldığımız şampuanı kullanabiliyor muyuz.

Bende KARCHER elektrikli olandan var mahallede bazen şow yapıorum :)  ama sürekli olmuyor tabi hortum elektrik çek filan uğraştırıyor.Köpük olayı eksikti bu olabilir aslında.
@Burak_53Hocam yıkama makineniz varsa köpük başlığı almanızı öneririm.

http://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/karcher-kopuk-aparati-256279445?mkwid=syIW9zndu_dc&pcrid=58375872927&pkw=&pmt=&ggmktg=PaidSearch*PLA*232252887*22324021167*58375872927*pla**pla-79002696447&rfcr=58375872927&gclid=COvHo52n4tICFSwz0wodwNENkg&mpch=ads&scxid=14489-145818-2357-0

Geri
Üst Alt