Basınçlı Köpük Makinesi- İLPOSAN MAXİ

@z4a6m5a2n8Evet hocam belirttiğiniz sitede daha ucuz. Oradan şampuanı almayı düşünüyorum.

http://urun.n11.com/hasere-oldurucu/ilaclama-pompasi-maxi-5-lt-P104780009

Bu sitede sizinkisine benzer bir pompa var. Fakat fiyat olarak daha ucuz. Sizinki ile arasındaki fark nedir?

Yanlış anlamayın, satışı baltalamak falan istemem. Bir fark var mı onu öğrenmek istiyorum.
Estağfirullah.Hocam o ürün modifiye edilmemiş sadece içindeki sıvıyı atabilen,köpük yapma özelliği olmayan basınçlı ilaçlama pompası.

Sent from my iPhone using Tapatalk

@z4a6m5a2n8  sormasam olmaz, sakıncası yoksa tabi, nickinizin anlamı nedir? bir tür şifre mi?

"Zaman" kelimesine rakamlar ekledim.Hep kovaladım,hiç yetişemedim [emoji4]

"Zaman" kelimesine rakamlar ekledim.Hep kovaladım,hiç yetişemedim
emoji4.png

Aziz Nesin'in bir şiiri vardı... bazen de yetişirsiniz ama geç kalmışsınızdır :000042-medium:

Ya zamanından çok erken gelirim
Dünyaya geldiğim gibi
Ya zamanından çok geç
Seni bu yaşta sevdiğim gibi

Mutluluğa hep geç kalırım
Hep erken giderim mutsuzluğa
Ya her şey bitmiştir çoktan
Ya hiçbir şey başlamamış

Öyle bir zamanına geldim ki yaşamın
Ölüme erken sevgiye geç
Yine gecikmişim bağışla sevgilim
Sev'iye on kala ölüme beş

Sorum saçma olacak belki ama köpüğü durulama konusunda bir öneriniz var mı? Basınçlı makineler mevcut yine ama fiyatları pahalı geldi bana.

Moderatör tarafında düzenlendi:
araçta yapışkan kirler varsa bu yeterli geliyor mu ? 

Sorum saçma olacak belki ama köpüğü durulama konusunda bir öneriniz var mı? Basınçlı makineler mevcut yine ama fiyatları pahalı geldi bana.
Durulana için benzinliklerdeki 1 tl ile çalışan basınçlı yıkama makinelerini kullanıyoruz.

araçta yapışkan kirler varsa bu yeterli geliyor mu ? 
Yapışkan kirler dediğininiz reçine lekesi falan değilse eldiven kullanarak aracınızı güzelce yıkayabilirsiniz.

@alibertans Durulama için benzinlikteki pompayı kullanıyoruz. Zaten pompanın amacı benzinlikte kendi şampuanımızla araç yıkayabilmek.

@Rust Hocam altta nano cila varken ben sadece su kullanıyordum. Cilanın etkisi geçince köpük şart oldu. Kaliteli fırçasız yıkama köpükleri iş görüyor. 

Güzel bir şeye benziyor, sanal pazar ilanı açılabilirse hem kredi kartıyla alım kolaylığı olur hemde kampanyalı kargodan faydalanılır.

bizim burada reçine değil de , yumuşatıp eldivenle bastırmadan geçmeyen şeyler yapışıyor araca. ağaçtan dökülüyor ne oldugunu bilmiyorum. yoksa çok güzel bir ürün.

Konuyu hortlatmak gibi olacak ama, bugünlerde detailign isine merak saldım. Forumdaki bu başlık aracılığıyla pompayı yapan arkadaşa ulaştım ve pompayı aldım. Sağolsun hemen gönderdi. Tesli alır almaz denedim ve büyük kolaylık olduğunu söylemeliyim. Yıkama eldiveni, mikrofiber bez vs.'den daha gerekli bence :)  

Aracı duruluyorsun, sonra köpüklüyorsun, sonra yine durulayıp ikinci köpüğü atıyorsun, ikincisinde eldivenle geçiyorsun. Sonra son durulamayı yapıp bitiriyorsun. Yorulmadan, pratik bir şekilde yıkamış oluyorsun. 

Foruma ve sivastan Muammer'e (z4a6m5a2n8) teşekkürler.

Not. Akşamüstü alacakaranlığı olduğu için fotoğraf biraz kötü görünsede araba güzel görünüyor :)

IMG_9041.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt