1.4 tsi mı 1.6 tdi comfortline mı

Gercekten degerli yorumlarınızı takip ediyorum çok teiekkür ederim.

Son bir soru sormak istiyorum ikinci elde hangisi daha çok prim yapar sizce ?

Bu sorumun sebebi butçeye göre her iki motor da avantajlı olduğunu yorumlarınızdan öğrendim teşekkür ederim.

Gercekten degerli yorumlarınızı takip ediyorum çok teiekkür ederim.Son bir soru sormak istiyorum ikinci elde hangisi daha çok prim yapar sizce ?

Bu sorumun sebebi butçeye göre her iki motor da avantajlı olduğunu yorumlarınızdan öğrendim teşekkür ederim.
Aslinda 2 side iyi prim yapiyor. Simdi 2012 model ilk cikan golfleri aratin satis sitelerinden. Alındığı fiyatlara göre suanki 2. El satis fiyatlarina bakin. Isterseniz döviz ile oranlayin bakın.

Burda@yusuf hocam galerici 2. El piyasasını bilen bir uye lazim bize.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@Bekir Ilk hocam 2. el fiyatlarını 2. sayfada oransal buldum. O oranları da ikinci el ilan sitelerinde senelere ve araçlara göre oluşturdum. Aracın o güne ait fiyatının ortalama oransal düşüşünü ifade ediyor. Yani 100bine aldığınız bir golfü 5 sene sonra belki yine 100bine satabilirsiniz ama TL değeri düştüğü için şimdiki paranın %33'üne denk geliyor gibi.. :)  

@yusuf ben bunun doğru olduğunu sanmıyorum. passat için bir otomobil web sitesinin incelemesini okudum. bayağı uğraşmışlar, istatistiki bilgileri derlemişler, toparlamışlar. 2. elde passat dizel 4000 km'de kendini amorti ediyormuş. böyle birşeye daha önce hiç rastlamadık diyorlar. dizel passat 2. elde değerini çok çok daha iyi koruyormuş. tabii ki bu golf için bu kadar olmayabilir ama yine de golf dizel tercih ediliyordur diye düşünüyorum. gerçi bir de şu var tabii; ben golf alırken benzinliden korkmadım ama passat için korktum.

Geri
Üst Alt