Bu da benim boncuğum. 🫶

Son susturucu kazana sağdan çıkış açtırdım. Sağ taraftaki uçlar da aktif çalışıyor.
Kazanın özellikle açılacak bir yeri var mı yoksa rastgele sağ taraftan çıkış mı alınıyor? Ayrıca iki taraftanda gelen hava eşit mi?

Kazanın özellikle açılacak bir yeri var mı yoksa rastgele sağ taraftan çıkış mı alınıyor? Ayrıca iki taraftanda gelen hava eşit mi?
Açılacak yerde bi yuvarlak bölge var. Orayı kesip dirsek yapıyorlar. Çıkan duman eşit. Çok belli belirsiz ufaktan seste var.

Açılacak yerde bi yuvarlak bölge var. Orayı kesip dirsek yapıyorlar. Çıkan duman eşit. Çok belli belirsiz ufaktan seste var.
hocam yorumlarınız için çok teşekkür ederim. müsait olduğunuzda egzozda kesilen yerin fotoğrafını ekleme şansınız var mı?

Golfe kardeş geldi. T-Roc R Line. Basık golfe alışmışken, tatlı yüksek crossover bi farklı geldi. Beklediğimin üstünde bi araç çıktı gerçekten.

Ekli dosyalar

• IMG_8959.jpeg
    IMG_8959.jpeg
    415.3 KB · Görüntüleme: 29
Golfe kardeş geldi. T-Roc R Line. Basık golfe alışmışken, tatlı yüksek crossover bi farklı geldi. Beklediğimin üstünde bi araç çıktı gerçekten.
Maşallah hayırlı olsun hocam.
Rline olup tadı tuzu olmayan VW yoktur herhalde. Rengi çok iyiymiş 👌

Maşallah hayırlı olsun hocam.
Rline olup tadı tuzu olmayan VW yoktur herhalde. Rengi çok iyiymiş 👌
Sevdiğim renge Golfte kavuşamadım, nasip T-Roc muş. Teşekkürler.
hayırlı olsun hocam güle güle kullanın
Teşekkürler.
Hayırlı olsun hocam
Teşekkürler.
Maşallah rengide çok güzel hayırlı olsun
Teşekkürler.

Geri
Üst Alt