Bu da benim boncuğum. 🫶

hocam merhaba öncelikle araç süper olmuş emeğinize sağlık. replika jantlardan memnun musunuz ? bir de ayna kapaklarını nereden temin edebiliriz ?

hocam merhaba öncelikle araç süper olmuş emeğinize sağlık. replika jantlardan memnun musunuz ? bir de ayna kapaklarını nereden temin edebiliriz ?
Jantlarla ilgili hiç bir sorun yaşamadım bu 3. Takım replika pretoria jantlarım. Daha önceki araçlarımda da kullanmıştım. Ayna kapağını yurtdışından getirmiştim.

Bugün 7.5 R tamponumu montaj ettim.

Hazır tampon sökülmüşken ön panel tampon arkası felan komple temizlenmiş oldu.

İlk fırsatta da yan marşbiyel ve arka difüzör montajı var sırada.
Hocam tampon için beni yönlendirebilir misin ? Nereden aldın, boyalı/boyasız , park sensör yerleri hazırmıydı yoksa siz ek masraf mı yaptınız ?

Buraları biraz hareketlendirelim;

R yan Marşbiyeller
R arka difüzör
Dört çıkış eksoz başlıkları (aktif)

Ekli dosyalar

• IMG_5352.jpeg
    IMG_5352.jpeg
    175.8 KB · Görüntüleme: 102
  • IMG_5355.jpeg
    IMG_5355.jpeg
    215.4 KB · Görüntüleme: 109
  • IMG_5556.jpeg
    IMG_5556.jpeg
    230 KB · Görüntüleme: 109
  • IMG_5558.jpeg
    IMG_5558.jpeg
    186.9 KB · Görüntüleme: 110
MAŞALLAH ARAÇ HARİKA DURUYOR KAZASIZ BELASIZ İNŞALLAH.

R yan Marşbiyeller
R arka difüzör
Arka sislerin kapaklarını aliexpressden mi aldın :) Ben orayı kaplattım ama böylede güzel duruyormuş parça takınca.

Aynen geçen sene Aliexpres den almıştım.
Güzel ürün görmüştüm ama almamıştım. Son taktırdığın difüzör peki 7.5 arka tampon yerleri ile birebir uyumlumu ? Rline difüzör gibi çıkıntısı varmı 3 parmak kadar ?

Güzel ürün görmüştüm ama almamıştım. Son taktırdığın difüzör peki 7.5 arka tampon yerleri ile birebir uyumlumu ? Rline difüzör gibi çıkıntısı varmı 3 parmak kadar ?
Evet.

Yazdan kalma bi pazar gününü geride bıraktık. 🤔

Ekli dosyalar

• IMG_5902.jpeg
    IMG_5902.jpeg
    196.7 KB · Görüntüleme: 67
  • IMG_5899.jpeg
    IMG_5899.jpeg
    240.4 KB · Görüntüleme: 70
Çoktandır güncelleme yapmıyordum boncuğuma. Yeni logo R line direksiyon, çerçevesiz kararan dikiz aynası, dokunmatik klima paneli ile devam ediyoruz.

Ekli dosyalar

• IMG_6522.jpeg
    IMG_6522.jpeg
    138.1 KB · Görüntüleme: 52
  • IMG_6521.jpeg
    IMG_6521.jpeg
    97.9 KB · Görüntüleme: 52
  • IMG_7895.jpeg
    IMG_7895.jpeg
    149.3 KB · Görüntüleme: 52

R yan Marşbiyeller
R arka difüzör
4 çıkış egzozu son susturucuyu iptal edip mi yaptınız yoksa farklı bir yol mu izlediniz hocam? bende bu hafta yaptıracağım da egzozcuları hepsi farklı bir yol izliyor...

4 çıkış egzozu son susturucuyu iptal edip mi yaptınız yoksa farklı bir yol mu izlediniz hocam? bende bu hafta yaptıracağım da egzozcuları hepsi farklı bir yol izliyor...
Son susturucu kazana sağdan çıkış açtırdım. Sağ taraftaki uçlar da aktif çalışıyor.

Geri
Üst Alt