Ailenin Yeni Üyesi Eton Res 12 Stepne Subwoofer

Bülent abi ivedi netice bekliyoruz,video foto vs,bende seat sound u çıkartıp böyle bişeye geçebilirim

Selam ustadlar,

Kendime emeklilik hediyesi aldim

Golf bagaji kucuk eski aracimda kullandigim Alpine 815 kucuk boyutta da olsa yer sıkıntısı yaratabiliyordu cihazdan memnundum ama aynisindan almak istemedim eski aracımı üzerinde arkadasım arabayi almisti ona verdim

Stepne subwooferlar hep ilgili çekiyordu ama hoperlor boyutlari hep bana gore kucuk geldiginden takmak istemiyordum seat sound sub vb..

Alman mali Eton Res 12 görünce heyecanlandim çünkü stepne icine olan en büyük boyuta sahip subwoofer hoparlör 30 cm

Haftaya montaj yaptıracağım isallah mutlu eder yoksa beraberligimiz kisa surebilir

Simdilik anfi/amfi (nasil yaziliyorsa ) olmayacak ona bütçe ayarlayamadim sonraki surecte onuda planliyorum

Olumlu olumsuz yorumlarimi mutlaka paylaşacağım

Almanyadan sevdigim bir arkadasim getirdi ona da burdan teşekkür edeyim :)

https://eton-audio.com/res-12.html

Abi hayırlı uğurlu olsun, bence güzel bir dsp anfi+ayarla baya baya keyifli olur güle güle güzel günlerde kullan inşallah.

Ustad islemlerden bahsedermisin biraz. Nerden hat cektiler nereleri soktuler ve amfisiz nasil ses?
Cok yer sokuldu

Akuden elektrik alindi

Daha detaylı teknik bilgim yok maalesef araci biraktim ciktim islerim vardi basinda beklemedim zaten gönül rahatlığıyla güvendiğim ustalardan biridir kendisi

Amfisiz bile super su an cok memnunum ama dsp de ilave edecegim butce olunca

hayırlı olsun.
keşke istanbul içi ufak bir buluşma yapsak :D bizde dnlesek..

Gule gule kullan hocam eton’ un urunleri alman araclarda cok tercih ediliyor guzel secim

Geri
Üst Alt