Ailenin Yeni Üyesi Eton Res 12 Stepne Subwoofer

HONEY

İsim
BÜLENT
Selam ustadlar,

Kendime emeklilik hediyesi aldim

Golf bagaji kucuk eski aracimda kullandigim Alpine 815 kucuk boyutta da olsa yer sıkıntısı yaratabiliyordu cihazdan memnundum ama aynisindan almak istemedim eski aracımı üzerinde arkadasım arabayi almisti ona verdim

Stepne subwooferlar hep ilgili çekiyordu ama hoperlor boyutlari hep bana gore kucuk geldiginden takmak istemiyordum seat sound sub vb..

Alman mali Eton Res 12 görünce heyecanlandim çünkü stepne icine olan en büyük boyuta sahip subwoofer hoparlör 30 cm

Haftaya montaj yaptıracağım isallah mutlu eder yoksa beraberligimiz kisa surebilir

Simdilik anfi/amfi (nasil yaziliyorsa ) olmayacak ona bütçe ayarlayamadim sonraki surecte onuda planliyorum

Olumlu olumsuz yorumlarimi mutlaka paylaşacağım

Almanyadan sevdigim bir arkadasim getirdi ona da burdan teşekkür edeyim :)

https://eton-audio.com/res-12.html

Ekli dosyalar

• 33902cb3-67d1-417c-a812-e6b7284327ce.jpeg
    33902cb3-67d1-417c-a812-e6b7284327ce.jpeg
    73.7 KB · Görüntüleme: 31

İyi bayramlar öncelikle abi bu aleti bende merak ediyorum Kerim söylemişti bana da benimde tercihlerim arasında olacak büyük ihtimal.Yorumlarını merak ediyorum ilk fırsatta.

Hayırlı olsun birader emekliliğin🤭 ben vermedim evrakları bu yılı bitireceğim aksilik çıkmaz ise...

Cihazı merak ediyorum bende evet belli süre sonra bagajda yer arıyor insan bende 815 leri çıkarım satıcam...

İyi bayramlar abi, hayırlı uğurlu olsun. İnşallah memnun kalırsın da bizlere de ekstra bir masraf çıkartırsın : ))

Sagolasin ustad

Bu hafta Kerim montaj yapacak sonucu bende merakla bekliyorum

Montaj sonrasi sende bir test edip yorumlarini alirim

İyi bayramlar öncelikle abi bu aleti bende merak ediyorum Kerim söylemişti bana da benimde tercihlerim arasında olacak büyük ihtimal.Yorumlarını merak ediyorum ilk fırsatta.

12” çok büyük bir subwoofer epey güçlüdür ancak subwoofer kutusu sesi hoparlör boyutundan daha çok etkiliyor.

Ses güçlü gelmez ise audison apbx g7 tarzı bir kutu yaptırıp bagajdan kaybetmeden gizleyebilirsiniz.

Hayırlı olsun abi, çok anlamam ama güzel duruyor. Bagaj ici yer kaplayanları ben hayatta aracıma koymam. Bence bu açıdan çok guzel tercih olmuş.

Geri
Üst Alt