3D Basılabilir Bijon Kapağı

Utku_Lekesiz

Katılımcı Üye

İsim
Utku
Arkadaşlar Selam,

Golf 7'ye uyumlu bijon kapağı çizdim. Çizmişken paylaşayım dedim :)

Eksik kapağını varsa veya istediğiniz renk, yazıda basmak istiyorsanız 3 boyutlu yazıcısı olan bir arkadaşınızı bulmanız yeterli.

Dosyaları: aşağıdaki linkte bulabilirsiniz.
Thingiverse

3 farklı kapak tasarımı koydum. volkswagen yazılı, golf tutkusu yazılı ve yazısız. Yazısız olanı istediğini yazmak için kullanabilirsiniz. Baskıyı PLA yerine ABS veya daha dayanıklı bir filamette basmanızı öneririm. Tercihen UV dayanıklı bir şey olmalı.

Volkswagen yazılı olanın fontu orjinale göre biraz büyük oldu, dosyalardaki versiyonda biraz daha küçük olacaktır.

Söylememe gerek yok tabiki ama bu parçayı iyi niyetle paylaşıyorum. Bu parçayı satarak para kazanmaya çalışmayın. Aracınızın başına bu parçadan dolayı bir şey gelirse beni sorumlu tutmayın :)

IMG_4612.jpegIMG_4613.jpgIMG_4614.jpg

Güzel çalışma elinize sağlık. Benim bayağı parçalanır oldu kapaklar, ama uğraşmıyorum.

Şifreli bijon kapakları farklı oluyordu ona dikkat ettiniz mi.

Güzel çalışma elinize sağlık. Benim bayağı parçalanır oldu kapaklar, ama uğraşmıyorum.

Şifreli bijon kapakları farklı oluyordu ona dikkat ettiniz mi.

Eğlencesine yaptığım bir çalışmaydı ama bir tane de şifreli bijon kapağı bulup onu da hazırlayayım, olur da set basmak isteyen biri olursa hazırda olsun

Hocam emeğinize sağlık. Elimde 8-9 tane var. Orijinal hemde ihtiyacı olan varsa ücretsiz vereyim. Kargoyla dahi yollasam bastırmaktan daha uyguna mal olur gibi sanki :)

Hocam emeğinize sağlık. Elimde 8-9 tane var. Orijinal hemde ihtiyacı olan varsa ücretsiz vereyim. Kargoyla dahi yollasam bastırmaktan daha uyguna mal olur gibi sanki :)

Elinizde 3d printer var ise 2-3₺'lik plastik ya gider ya gitmez

Piyasada 3d baskı fiyatları gereksiz yüksek tabi. Bunları bastırmak için mutlaka bir arkadaş lazım. Orjinalin kalitesine yaklaşamaz bile ama avantajı istediğiniz renkte basabilemk olabilir :)

Bu başlık adı altında bana ulaşan ihtiyacı olan forum üyelerine hibe ederek gönderdim. Elimde 2 adet şifreli ve 2 adet şifresiz kaldı. Konuyu açıp insanların ulaşabilmesine fayda sağladığın için teşekkür ederim. @Utku Lekesiz

Son 2 şifreli
Son 2 şifresiz kalmıştır. İhtiyacı olanlar iletişime geçebilir....

Son kalan bijon kapaklarını da forumdan bir üyemize hediye ettim. Stok tükenmiştir...

elinize sağlık bilgi paylaşmak bu devirde hele ki imkansızken siz zor olanı yapmışsınız tebirkler hocam.

Arkadaşlar Selam,

Golf 7'ye uyumlu bijon kapağı çizdim. Çizmişken paylaşayım dedim :)

Eksik kapağını varsa veya istediğiniz renk, yazıda basmak istiyorsanız 3 boyutlu yazıcısı olan bir arkadaşınızı bulmanız yeterli.

Dosyaları: aşağıdaki linkte bulabilirsiniz.
Thingiverse

3 farklı kapak tasarımı koydum. volkswagen yazılı, golf tutkusu yazılı ve yazısız. Yazısız olanı istediğini yazmak için kullanabilirsiniz. Baskıyı PLA yerine ABS veya daha dayanıklı bir filamette basmanızı öneririm. Tercihen UV dayanıklı bir şey olmalı.

Volkswagen yazılı olanın fontu orjinale göre biraz büyük oldu, dosyalardaki versiyonda biraz daha küçük olacaktır.

Söylememe gerek yok tabiki ama bu parçayı iyi niyetle paylaşıyorum. Bu parçayı satarak para kazanmaya çalışmayın. Aracınızın başına bu parçadan dolayı bir şey gelirse beni sorumlu tutmayın :)

Ekli dosyayı görüntüle 65891Ekli dosyayı görüntüle 65892Ekli dosyayı görüntüle 65893

Süper olmuş 👏

Geri
Üst Alt