2014 Golf Retrofit Hakkında

Bende midline plus bluetoothsuz ekrandan çinli rcd330 a geçtim bana göre ses daha iyi oldu sanki, eksisini görmedim.
Hocam benim aklımı kurcalayan şey mikrofonu. Telefon konuşmasında bir problem yaşıyo musunuz? Sesin duyulmaması gibi. Bir de carplay kullanımı sırasında takılma vb durum yaşadınız mı ?

Hocam benim aklımı kurcalayan şey mikrofonu. Telefon konuşmasında bir problem yaşıyo musunuz? Sesin duyulmaması gibi. Bir de carplay kullanımı sırasında takılma vb durum yaşadınız mı ?
Carplay ilk başta bi denedim sonra çok kullanmadım, telefonda da bir sıkıntı yaşamadım ama ses karşıya nasıl gidiyor bilemiyorum.

@sadbuttrue Evet net daha kötü eski yazışmalarda var biraz ararsanız detaylara ulaşabilirsiniz.

CarPlay çok şart değilse yine comfort araçlardan çıkan 2016 sonrası 5" BlueTooth'lu olanlardan takabilirsiniz çıkma bulup, ben ilk önce böyle yapmıştım.

Ses kalitesi biraz düşsede olur derseniz Rcd330 olur tabiiki bütçe dostu :)

Ama sonunda öyle yada böyle tatmin olmayıp Orjinal CarPlay'li bi üniteye doğru giderseniz bu patika hep böyle gider :D

@sadbuttrue Ses kalitesi kötü değil diyenler aynı anda ikisini birden dinlemeden yorum yapıyor bence, aynı anda dinlemezseniz ses iyi gelebilir, ancak iki aracı yan yana getirip dinledik biz baya bu konuda ses kötü değil diyenlerle, her seferinde evet ya baya farklıymış sonucuyla ayrıldık :D

@sadbuttrue Ses kalitesi kötü değil diyenler aynı anda ikisini birden dinlemeden yorum yapıyor bence, aynı anda dinlemezseniz ses iyi gelebilir, ancak iki aracı yan yana getirip dinledik biz baya bu konuda ses kötü değil diyenlerle, her seferinde evet ya baya farklıymış sonucuyla ayrıldık :D
Kesinlikle katılıyorum size CarPlay ve Bluetooth üzerinden açılan sesler bir nebze de olsa iyi ama radio ses kalitesi cidden kötü

Hocam merhaba sizinle özelden nasıl iletişime geçebilirim

RCD 330 tavsiye etmem, sesi çok ciddi farklıdır, ses kalitesi önemli değil derseniz maliyet açısından olabilir tabii.
Aynı cihazın farklı marka üretimlerinde bile ses kalitesi fark edebiliyor. 2012 yılında bir polom vardı, çok uğraşmıştım zamanında, tecrübeyle sabittir :)

Geri
Üst Alt