GOLF 1.0 Stage 5 200 Hp :)

Abi güle güle kullan fark etmiştir.Bende hybrid turbo ve stage 3 rsa yazılım ile kullanıyorum bakım aralığı 6-7 bin km buji değişimi 20-30 binde bir yapıyorum.

Selam ustadlar

Basligi dikkate almayin :)

Hep aklimda git gel yasiyordum stage 1 yaptirmak bugun yaptirdim

Golf 1.0 2018 110 luk aracim 38.000 km de

Galiba 130-135 hp arasi bisey oldu

Olumlu ve olumsuz birsey görürsem yorumlarimi yazacagim
İyi cesaret tebrikler

Eski aracım yazılımlı idi 150-160binkm sı yazılımlı idi. Turbo veya hiçbir motor parçasında arıza çıkmadı. Çok da memnundum. Şimdiki golfe de bu sene yazılım yaptırdım rsa da.
bu kadar korkulacak bir şey değil. Bakayım aracı değiştirmeyeceğime karar verirsem bigturbo ile stage 3 düşünüyorum.

Kesinlikle katılıyorum dizele de yapılıyor olsa ona olur diyenler olabilir 1.6tdi bloğu 2.0 tdi ile aynı olduğundan yüksek güçlere dayanıklıdır. Bende bu gibi küçük hacim motorların çok zorlamaya geleceğini düşünmüyorum.
Ben 3 yıl önce golf aracıma yaptırmıstım aracım dızeldı
İnan ın suruf performansı çok degısmıstı
Arac solamalarda felan yokuş yukarı gidislerde araç canavara dönüşmüştü
Tabiki yaptırdıgın yer çok önemli!!!
Birde dizel araçlarda yaklasık %10 yakıt tasarrufu yapıyordu

Herkese ayri ayri teşekkür ederim

Tek tek alinti yapip karmaşa olmasin diye genel bir cevap yazayim

50 yasindayim hayatimda hic bir araca yazilim yaptirmadim hep merak ediyordum bu yuzden denemek istedim

Gerekli mi / ihtiyac mi tabiki kesinlikle degil bizler retrofit virüsü bulasan kisilerin yaptigi heves meraktan ekledigi donanim aksesuar maddi manevi harcadigimiz zaman mantık aramak yanlış olur

Yillik ortalama yaptigim km 8.000 civari onu 5.000 km cekecegim

Çorlu da dr ecu ya yaptirdim 2.000 tl

Uzun yada kisa dönemde şansima bir ariza / masraf çıkartirsa bunun icin 50.000 tl kadar bütçe ayirdim onarim tamir için bu kadar bütçen varsa aracı degistirseydin diyen olabilir ilerde belki onuda yapabilirim simdilik bu sekil yapmak işime geldi

Performans konusunda su an yorum yapabilecek deneyim tecrübe de degilim
Gülle gülle kullan hocam
Bir zevk meselesi bu arada yeterınce bütçen de var😀

@HONEY Hayırlı olsun Bülent abi galiba dr ecu çorlu şubesinde yaptırdın içeriyi oraya benzettim , yorumun nedir firma hakkında bende orda yaptırmayı düşünüyorum.

@Oktay b8 gte dizel aracımda stage 1 yazılım 5 sene kullandım şu an gtd1449 turbo ile kullanıyorum stage 1 yazılım sanki insan kandırmaca gibi geliyor. Ben yazılımla şimdiye kadar hiç yakıt tasarrufu yapamadım.
Yaptırdığın yerle de alakalı benim yaptırdıgım yerde birkaç arkadasım da yaptırdı dızel araçlarda %10 yakıt tasarrufu sağlıyor

ya, yakıt tasarrufunu kim istemez. Mümkün olsa yazılım ile böyle bişi, arabanın reklamını yapıp satan firma yapardı. Daha az yakıt daha az performans demek. Güç arttıran tüm tuningcilere müteşekkiriz. Bülent abimize bu zehiri kanına veren stage 3 sürücüsü olarak mutluyum :D

ya, yakıt tasarrufunu kim istemez. Mümkün olsa yazılım ile böyle bişi, arabanın reklamını yapıp satan firma yapardı. Daha az yakıt daha az performans demek. Güç arttıran tüm tuningcilere müteşekkiriz. Bülent abimize bu zehiri kanına veren stage 3 sürücüsü olarak mutluyum :D

Senin yüzüne :)

Bana borcun var :)

Selam ustadlar

Basligi dikkate almayin :)

Hep aklimda git gel yasiyordum stage 1 yaptirmak bugun yaptirdim

Golf 1.0 2018 110 luk aracim 38.000 km de

Galiba 130-135 hp arasi bisey oldu

Olumlu ve olumsuz birsey görürsem yorumlarimi yazacagim
Abim sen hızı seviosun:)

Bülent bey bende 1.2 tsi var 105 lik 1.0 ın verileri kağıt üstünde 1.2 den daha güzel benim tek şikayetim ani bir hızlanma ihtiyacımda biraz gecikmeli gaz yitiyor o da normal sanırım sizde yaIzılım sonrası nasıl oldu ani gazlama durumları yokuş performansı gazlama derken Apache stayl değil 😁 şerit değiştirme solama durumları gibi demek istiyorum

Üstat hayırlı olsun çok iyi bir hamle yapmışsın. Benim de hep heves ettiğim ancak çekindiğim bir olay kendisi. O yüzden yakında deneyimlerini mutlaka bekliyoruz:)

Ben de Dr. Ecu ile görüştüm fakat bana km 190k oldugu icin önermedi. Ama baska yerler ise hic sıkıntı olmaz sen eğer aracına düzenli bakımlarını yaptırıyorsan dedi.

Mesela bu işim sanirim nirvanasi olan Remaps hic sorun olmayacagini soyledi ama fiyati da yuksekti tabi... (1.4 TSI)

Görüşünüz var mı bu konuda dostlar?

Geri
Üst Alt