Golf 7'den tiguan'e

voshue

Üye
İsim
Vedat Can
Araç
Tiguan Life 1.5 Tsi
Merhaba arkadaşlar,

İki hafta önce foruma da aracımı satmak istediğimi belirtmiştim. 2 hafta önce aracların alım ve satım için anlaştım ve 10 gün önce aracımı satarak, 2021 tiguan life 9800 km'de aracı satın aldım. Bundan önce polo aracım vardı onu sattığımda bu kadar üzülmemiştim. Malesef içimde buruk bir sevinç var. 1 yıllık golf 7 serüvenimde aracım ile aramda ister istemez bir bağ oluşmuş, keşke param olsaydı da ikinci araç olarak tutsaydım diye bile düşünüyorum umarım ileriki dönemlerde 2. araç olarak tekrar bir golf araç almayı düşünüyorum. Forumda da izninizle kullanıcı olarak kalmaya devam etmek istiyorum. İyi forumlar arkadaşlar. Bu arada merak edenler için 705'e (ilana koymadan) arkadaşıma verdim golf 7 aracımı, tiguanı ise 1.150 ye satın aldım.

Son düzenleme:

Hayırlı uğurlu olsun güzel günlerde kullanın, SUV'a alışınca artık binek araçlara binmek istemeyeceksiniz :)

genelde hep öyle oluyor hocam bizde de durum aynıydı, en son ikinci araç olan golfü satıp passat sw ye geçtim ikisinin arası bulundu, binek de bir aracım oldu :)

Hayırlı olsun vedat hocam çok sevindim senin aracı incelemeden sattın demek bir fırsat olmadı görüşemedik bende ev için aracı satmak durumunda kaldım. Golf çok başka bir araç Allah yeinden nasip eder inşallah sağlıcakla kalın.

Hayırlı olsun vedat hocam çok sevindim senin aracı incelemeden sattın demek bir fırsat olmadı görüşemedik bende ev için aracı satmak durumunda kaldım. Golf çok başka bir araç Allah yeinden nasip eder inşallah sağlıcakla kalın.
Hayırlı uğurlu olsun hocam, ev aldığınız için sizin adınıza sevindim. Neyse tiguanı birlikte inceleriz bi haftasonu inşallah :)

bende dun golf'ü verdim tiguan için. hayırlı olsun aracınız

Hayirli olsun,

Tiguan life kulanıyorum ben de 3. yılımıza girdik Golf ten sonra yakıtı 1-2 lt fazla gelebilir size, ilk başta yüksek araca alışamıyorsun virajlardaki salınım biraz can sıkıyor daha sonra suv rahatligina alişiyorsun.

hayırlı olsun, çoluk cocuk varsa çok rahat edersiniz.

hayırlı olsun, çoluk cocuk varsa çok rahat edersiniz.
küçük çocuk var bizde onun için giriştim bu işe yoksa @voshue gibi ne golfü satasım vardı ne de yeni araç alasım :)

@Burak71 eskihisardan alıyorum. bir kaç faktör var bayileri dolaşıp forumu takip edince denk geldi diyelim

@voshue bayide style paket poloya bindim kesinlikle 2. araç olarak istiyorum tiguan sonrası golf yerine

Hayirli olsun,

Tiguan life kulanıyorum ben de 3. yılımıza girdik Golf ten sonra yakıtı 1-2 lt fazla gelebilir size, ilk başta yüksek araca alışamıyorsun virajlardaki salınım biraz can sıkıyor daha sonra suv rahatligina alişiyorsun.
Kullanması baya zevkli oldu şimdilik 600 km kullandım , Evet 500 km uzun yolda 120 hız sabit ile 6.5 yaktı ortalama

Geri
Üst Alt