ÇİFT U LED

@yusuf

durum pek iç açıcı değil Ender elektronikten metin beyle görüştüm yaklaşık 7000 lirayı bulur dedi 3750 lira olan U led den R led e geçmek içinmiş sizin far için tek beyin var dedi 3 beyin daha gerekiyomuş vs vs vs :S

diğer forumda fiyat yazan kişiye bi ulaşmaya çalışayım bakalım o nerden yaptırmış.

@ibrahim043

ben açıkçası basic bi-xenon dan uled e geçimi merak ediyorum. bu konuda bilgi aldınız mı ibrahim bey ?

@the_dr

hayır almadım ama mantıken çok fazla fiyat farkı olmaz, adamın saydığı beyinler U ledde mevcut olduğu için U ledden R lede geçiş 3750 siz U lede geçerken bu beyinleri gene alcaksınız fiyat gene artcak bu kadar zahmete girmişkende bence R led almak daha mantıklı..

Ha şunu sorabiliriz biz bu 3 beyini taktırmayalım varsın direksiyonu döndürdüğümüzde sağa sola dönmesin sadece Ledler yansa olabilirmi diye sorulabilir...

the_dr dedi:
@ibrahim043

ben açıkçası basic bi-xenon dan uled e geçimi merak ediyorum. bu konuda bilgi aldınız mı ibrahim bey ?
Değerli Hocam;

Mevcut Bi-Xenon "Basic" lerin size tek artısı otomatik yükseklik ayarının aracınızda bulunması.

Farın dış muhafazası dahil, içreflektörler ve diğer tüm parçalar farklı.

Bana kalırsa çıkma parça satan yabancı sitelerden satın alınarak Avrupa'da bir adrese yönlendirilir. Buradan yurda gelirken getirilir.

Ya da çıkma parça satan yerlere telefonla veya şahsen sorularak takip edilirse rahatlıkla bulunur.

Montaj soket sokete olacağı için her yerde yapılır ama kodlama kısmı da var AFL kısmının.

Bunu da buradaki dostlarımız çözebilir diye umut ediyorum..

3750 tl'de verilebilir çok güzel bir şey r-led'ler :) , araçtan sökülenleri düşse ne bileyim aracı alır almaz yaptırılsa, belki ender elektronik sökülen u ledleri kabul eder  :D

Merhabalar golf tutkusu ailesi.

Aracımın stoplar led farlar xenon olunca biraz tuhaf geliyor gözüme batıyor :)

Aracıma çift u led taktirmak istiyorum ama garanti bozulur mu ? 

Serviste bu işlem yapılıyor mu ? 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bi xenon mu normal xenon mu takılı

Sent from my iPhone using Tapatalk

Merhabalar golf tutkusu ailesi.Oncelikle konuyu yanlış yere açtıysam Özür dilerim.

Aracımın stoplar led farlar xenon olunca biraz tuhaf geliyor gözüme batıyor :)

Aracıma çift u led taktirmak istiyorum ama garanti bozulur mu ? 

Serviste bu işlem yapılıyor mu ? 
hocam çift u led neden o kısmı anlayamadım?

o şekilde de farlarınız xenon olacak

servisten bi xenon top farlar şeklinde sipariş edip yaptırabilirsiniz belki ama o parayla aracınızın model yılını falan yükseltirsiniz :)

yakin vakitte @theGenius hocamız uyguladı aracına başka yollarla

vakti varsa yardımcı olur belki

@maniax@maniax hocam acele ile yazdım birazda bilgi eksikliğim var kusura bakmayın :)

Aracimda bi xenon var fakat gündüz ledi taktirmak istiyorum :)

@maniax evet @theGenius Hocamın uygulamasından bahsediyorum.Garantiyi bozuyormu acaba :)
o konuya Hüseyin hocam açıklık getirir benim bilgim yok

özet geçersek sizde u ledsiz bi xenon var çift U led taktırmak istiyorsunuz?

gunduz sürüş farınızı led yapıp 40-50₺ ye konuyu kapatsak? :)

@maniax uygun fiyatlı çıkma çift u led bulamazsam sizin dediğiniz gibi 40 50 liraya kapatıcaz hocam  :)

Geri
Üst Alt