(Çözüldü) Kredi Kartımı Sürgülü Bardaklık Gözüne Düşürdüm

EsXi

Üye
İsim
Kıvanç
Araç
Golf 7.5 Highline
Öncelikle selamlar bugün kredi kartım sürgülü bardaklığın üzerinde iken bardaklığı açtım. Haliyle kredi kartı içeri kaçtı bunu buradan nasıl çıkartabilirim?
Aracım Golf 7.5

önce bardaklık dibindeki silikonun altındaki ve el freni önündeki bozuk para konulan yerin plastiğinin altındaki vidaları sökün,
sonra arka havalandırma bölümünü sökün,
koltukları iyice öne çekin, orta konsolun arkalarında dışta sağda solda iki tane vida kapağı var kapakların altındaki vidaları sökün,
sonra biraz yukarı doğru esneterek alttan elinizle ulaşmaya çalışın.

şanslıysanız 1 - 2 tl bozuk para da çıkar :D

önce bardaklık dibindeki silikonun altındaki ve el freni önündeki bozuk para konulan yerin plastiğinin altındaki vidaları sökün,
sonra arka havalandırma bölümünü sökün,
koltukları iyice öne çekin, orta konsolun arkalarında dışta sağda solda iki tane vida kapağı var kapakların altındaki vidaları sökün,
sonra biraz yukarı doğru esneterek alttan elinizle ulaşmaya çalışın.

şanslıysanız 1 - 2 tl bozuk para da çıkar :D
yazmayı unuttuğum bir iki vida daha olabilir hocam.

ön taraftan komple sökerek ulaşayım derseniz de şu video işe yarar gibi.

Son düzenleme:
@Kysr038 Öncelikle naçizane yorumlarınız için teşekkür ederim. Az önce inip elimle alabilir miyim acaba diye biraz yokladım fakat imkansız. Arka havalandırmayı söküp belki oradan erişebilirim dedim fakat havalandırmayı sökünce elim sadece hava kanalına gidiyor. Yarın ya kendime güvenip orta konsolu attığınız videoda ki gibi dağıtacağım ya da serviste ön kısmı komple söktüreceğim. Tamamını sökmeden alabilmek bana pek mümkün gelmedi.

@EsXi Hiç uğraşma.
kartı iptal ettir, yenisini işte.
Bu fikir konuyu açtıktan sonra aklıma geldi bardaklığın altında ses yapmadığı sürece usul usul orada durmasının hiçbir mahsuru yok bence :p

Çözümü de ekleyeyim hiç orta konsolu sökmenize gerek yok. Bugün sabahtan bir ustaya gittim komple sökmeden alamayız kartı yenilet dedi. Daha sonra servise uğradım serviste arka havalandırma ızgarasını söküp ulaşmaya çalıştılar oradan ulaşamadılar. Daha sonra sağ koltuğun orada ki orta konsol kaplamasının oradan elini sokup teknisyen kartı aldı.

Çözümü de ekleyeyim hiç orta konsolu sökmenize gerek yok. Bugün sabahtan bir ustaya gittim komple sökmeden alamayız kartı yenilet dedi. Daha sonra servise uğradım serviste arka havalandırma ızgarasını söküp ulaşmaya çalıştılar oradan ulaşamadılar. Daha sonra sağ koltuğun orada ki orta konsol kaplamasının oradan elini sokup teknisyen kartı aldı.
Geçmiş olsun.

Aynı yere garaja giriş stickerımı düşürmüştüm. benzinlikte hava tabancısını dediğiniz yerden tuttum kuvvetlice şöför kapısından çıkmıştı. Geçmiş olsun

başıma gelmişti. videolardan izleyerek klime çerçevesinden başlayıp vites çerçevesi ve kolçağa uzanan konsolu sökmüştüm

Sökmek cidden çok zahmetli internette videoları var fakat söküldükten sonra ses yapar mı diye düşünmeden edemiyor insan servis sökmemiz gerekiyor deseydi uğraşmayıp kartı yeniletirdim.

Sökmek cidden çok zahmetli internette videoları var fakat söküldükten sonra ses yapar mı diye düşünmeden edemiyor insan servis sökmemiz gerekiyor deseydi uğraşmayıp kartı yeniletirdim.
hocam 2 kere sök tak yaptım tık ses yok

Geri
Üst Alt