Golf 7 Beyaz

Golf kesinlikle sitenin de tam adını koyduğu gibi bir tutku bu tartışılmaz ama gerçekten beyaz golf bana ta eskiden kalma mıdır nedir bi ilaç mümessili havası gibi geliyor. Yakın zamanda Allah nasip ederse 1.2 TSI DSG Golf almayı düşünüyorum. Öyle ki sahibinden'e bile bakarken beyaz rengi filtreliyorum.Ben Golf'e en çok Pasifik Mavi ve çok böyle açık olan griyi (sanırım tungsten gri) çok yakıştırıyorum.

2009 ve 2011 yıllarında amcama audi babama Ford alındı. Kesinlikle beyaz alın diye ısrar etmiştim evet hem moda hem de yakışıyordu ama Golf'e nedense bir türlü yakıştıramadım [emoji4]

Sevenine sözümüz yok [emoji6]
Hocam size katılıyorum.benim önceki golf6 aracımda beyazdı bu arabamda beyaz.banada alırken 1-2 arkadaşım renk önerisi yaptı ama ben yine yok kir göstermesin vurursak boyarız fark yapmasın gibi tabuları yıkamayarak yine beyaz aldım.tungsten ve pasifik te çok güzel.yalnız bu renkler alınırken kesinlikle durban jant ve can tavan ve xenon olmalı.arabayı bu renklerle bu opsiyonlar çok güzel gösteriyor.yoksa düz comfortta tungsten ve pasifik o kadarda çekici değil.tabii herkesin zevkine saygılıyız[emoji4]

2016 golf7 1.2 tsı comfortline manuel beyaz sürüş komfor ve ışık paket.

Geri
Üst Alt