🧿 Golf8 İmpression Ön Konsol Retrofit "Türkiye'de İlk"

Aracı aldığım bayi ortalama 2500 tl gibi bir fiyat veriyor(uzun olan konsol ledi) fakat parça daha önce türkiyeye yedek parça olarak istenmemiş dolayısıyla net fiyat değil, değişkenlik gösterebilir dedi, parça kodu 5H1947096, tesisatı içinde bir yorum yapmadı.

Dolayısıyla çıkmacıdan alacak gibiyim.

Ekli dosyayı görüntüle 71245

kablo diagramı bu şekilde L243 istediğimiz parça...

Buradaki yönelime göre ilk önce T17x-T17u ve T17y-T17v soketlerine gidecek gidecek oradanda B480 B433 bağlantıları yapılacak olarak gözüküyor.

Ekli dosyayı görüntüle 71246
Görseldeki A ve B soketleri ulaşması uğraştırıcı duruyor. Ben A ve B soketlerine bağlamak yerine direkt bcm25 dediğiniz bağlantıya gitsem bir sorun olur mu?

bcm25 tam olarak hangi soket ve pin oluyor onuda söyleyebilir misiniz?

Benim aracın plakasını (34HMS222) ver orjinal de var zaten ona göre uzunun parça koduna baksın...

Tesisat servislerde olmaz montaj yapan hazırlayacak...

@metinkar Hocam öncelikle plaka için teşekkürler fiyatlar sordum 1 tane varmış alabilirsem önümüzdeki hafta alıcam yoksa çıkma bekleyeceğim.

Kablo diagramına tekrar baktım ve bir şey dikkatimi çekti, L243 ten 3 kablo çıkıyor fakat paylaştığınız görsellerde olduğu gibi 2 soket var ikiside 4 er pinli, konsoldaki kablolamada ikinci soket vites önündeki aydınlatmaya mı gidiyor acaba, aydınlatırsanız sevinirim.

Tekrar soruyorum kusura bakmayın, diagramda tam anlayamadım bu bağlantı bcm de hangi pinlere gidecek?

@metinkar Hocam öncelikle plaka için teşekkürler fiyatlar sordum 1 tane varmış alabilirsem önümüzdeki hafta alıcam yoksa çıkma bekleyeceğim.

Kablo diagramına tekrar baktım ve bir şey dikkatimi çekti, L243 ten 3 kablo çıkıyor fakat paylaştığınız görsellerde olduğu gibi 2 soket var ikiside 4 er pinli, konsoldaki kablolamada ikinci soket vites önündeki aydınlatmaya mı gidiyor acaba, aydınlatırsanız sevinirim.

Tekrar soruyorum kusura bakmayın, diagramda tam anlayamadım bu bağlantı bcm de hangi pinlere gidecek?

Hayırlı olsun ben kendim montaj yapmıyorum ama bağlantı yeri ilk sayfada yazdığı gibi bcm25

IMG_3134.jpeg

Son düzenleme:
Malzeme sonunda geldi, ürünü araç yalıtım malzemesi ile paketlemişler çok sağlam geldi.

Bakalım bcm25 denilen soketi bulabilirsem montaja başlayacağım.

1.5 etsi araçtan yedek aldım oradan hangi kanala bakmam gerektiğini biliyor musunuz?

Ekli dosyalar

• WhatsApp Görsel 2023-12-15 saat 14.07.26_232ee53e.jpg
    WhatsApp Görsel 2023-12-15 saat 14.07.26_232ee53e.jpg
    163.5 KB · Görüntüleme: 37
Malzeme sonunda geldi, ürünü araç yalıtım malzemesi ile paketlemişler çok sağlam geldi.

Bakalım bcm25 denilen soketi bulabilirsem montaja başlayacağım.

1.5 etsi araçtan yedek aldım oradan hangi kanala bakmam gerektiğini biliyor musunuz?

Hayırlı olsun nereden kaça aldın...

Arca otomativ bursa bayisinden aldım...2520.72 tl kdv dahil...teşekkür ederim.

Teşekkürler tekrardan, montaj yaparken bir başlık açarım belki kendi aracıma ne yaptım gibi genel bir başlık, arşivlemek için iyi olur sizin yaptığın gibi.

Benim yapma planım var ama orijinalinde de kapı döşemesi ile beraber değişiyormuş dolayısıyla tek başına led satmıyorlar, çinden gelen ürünleri denemek lazım kapı modülü vs ihtiyaç duymadan çalışabilen var mı diye…

Teşekkür ederim hocam. Montaj için Adana consol elektronik düşünüyorum. Park sensörü ve geri görüşünde orda taktırdım. Sadece orjinal ürünler ile çalışıyorlar ve orjinal bağlantı yapıyorlar. Umarım istediğim gibi olur
Hocam bende golf 2021 impression varda ön arka park sensörü taktırmak istiyorum Adana consol elektrik önerildi galiba sizde orada taktırmışsınız anladığım kadarıyla memnun musunuz peki öneriyor musunuz ?

Hocam bende golf 2021 impression varda ön arka park sensörü taktırmak istiyorum Adana consol elektrik önerildi galiba sizde orada taktırmışsınız anladığım kadarıyla memnun musunuz peki öneriyor musunuz ?
Merhaba gökhan bey. Hayır önermiyorum. Hiç memnun kalmadım.sabah 10 da başladıkları işi akşam 8 de ancak bitirebildiler. Çoluk çocuğa trim söktürüyorlar. Sürekli aracı bırakıp başka araçlarla ilgileniyorlar. Park sensörü hata verdi dönüşte.trimleri doğru dürüst geri takmamışlar. Tavan döşemesini aralamaya çalışırken kırmışlar. Açtıkları diğer basit gizli özellikler bile doğru dürüst çalışmıyordu. Gitme imkanınız varsa Gaziantep BS teknik cuma ustayı öneririm. Fiyatları daha uygun ve işine oldukça özeniyor.

Merhaba gökhan bey. Hayır önermiyorum. Hiç memnun kalmadım.sabah 10 da başladıkları işi akşam 8 de ancak bitirebildiler. Çoluk çocuğa trim söktürüyorlar. Sürekli aracı bırakıp başka araçlarla ilgileniyorlar. Park sensörü hata verdi dönüşte.trimleri doğru dürüst geri takmamışlar. Tavan döşemesini aralamaya çalışırken kırmışlar. Açtıkları diğer basit gizli özellikler bile doğru dürüst çalışmıyordu. Gitme imkanınız varsa Gaziantep BS teknik cuma ustayı öneririm. Fiyatları daha uygun ve işine oldukça özeniyor.
Eyvallah Ertan bey teşekkür ederim bilgilendirmeniz için

Geri
Üst Alt