🧿 Golf8 İmpression Ön Konsol Retrofit "Türkiye'de İlk"

@yukselen_elektronik kendi konusunda paylaşmıştı bu vesile ile tekrar tşk ederiz desteği için🙏🙃

Ekli dosyayı görüntüle 69215

Merhaba Metin bey, ön konsol ledi ile alakalı bir sorum olucaktı size, 5H2 947 095 B no lu parçayı bayi üzerinden bende siparişini verdim, sorum şu forumda karşıma 5H1 947 096 B kodulu parça da çıktı bunlar hepsi aynı ürün mü ? üretim yılları mı farklı ? yoksa bilmediğim başka bir şey mi var ?

Merhaba Metin bey, ön konsol ledi ile alakalı bir sorum olucaktı size, 5H2 947 095 B no lu parçayı bayi üzerinden bende siparişini verdim, sorum şu forumda karşıma 5H1 947 096 B kodulu parça da çıktı bunlar hepsi aynı ürün mü ? üretim yılları mı farklı ? yoksa bilmediğim başka bir şey mi var ?

Geçmiş zaman belki numaralar değişkenliğe uğramıştır mesela geçen arkalar için ayak aydınlatması sipariş geçtim sonu C ile bitiyordu değişmiş E olarak sipariş geçtiler sorun olmayacağını düşünüyorum...

IMG_0924.jpeg

Güncelleyelim sağ göğüsteki led ambiyansın takılması için gri parça çıktıktan sonra bu plastik parçanın çıkması gerekiyor...

@yükselen elektronik bugün ki desteğin için çok ama çok teşekkür ederim...

Ekli dosyayı görüntüle 64843

Ekli dosyayı görüntüle 64844

Aynı yere aldığımız led yuvasına otutturuyoruz...

Ekli dosyayı görüntüle 64845

Bcm 25

Ekli dosyayı görüntüle 64855

Ekli dosyayı görüntüle 64868

Ekli dosyayı görüntüle 65081
Ekli dosyayı görüntüle 65082
Şarj yeri aydınlatmasını… beyinden kaç numaraya başladınız… üst göğüs ile bir yanıyor

Merhaba,
Bugün kapı ledleri için servis ile görüştüm döşemelerin içindeki ledler ayrı satılmıyormuş maalesef döşemeler ile bereber değişiyormuş...

Diyelim led arızalandı ne olacsk dedim maalesef döşemeler ile satın alınacakmış bu bana çok saçma geldi...

Ekli dosyayı görüntüle 66293
Benim arabanında sol arka kapının ambiyan aydınlatmanın ledin de problem var. Kapı döşemesini söktüm ledin parça kodundan servise baktırdım. parçanın üretimi kalktığı için ürünü getirtemiyorlar. Listede yeni versiyonların kodu yok. Komple ön kaplamayla beraber değişmesi gerekiyor.

Geri
Üst Alt