Golf 2017 model akü

Aliii

Üye
İsim
Ali
Depremden çıktıktan sonra aküm bitti şu an eskişehirdeyim 2017 otomatik start stop aracım hangi aküyü almalıyım arkadaşlar?

Depremden çıktıktan sonra aküm bitti şu an eskişehirdeyim 2017 otomatik start stop aracım hangi aküyü almalıyım arkadaşlar?
Çok geçmiş olsun
Üzerinde ne varsa o olmalı.
Agm ya da efb olması gerekiyor.
Benim ki varta marka efb aküydü.

Upvote 0
Tesekkür ederim üzerinde efb var farklı marka olur mu yoksa illa moll mu olmalı üzerindeki marka çünkü bu

Upvote 0
Varta tavsiye ederim, apaydin oto ile iletisime gecip fiyat alabilirsiniz

Upvote 0

Ekli dosyalar

• IMG-20230212-WA0024.jpg
    IMG-20230212-WA0024.jpg
    72.4 KB · Görüntüleme: 30
Upvote 0
Hocam geçmiş olsun, araç yetkili servis bakımlı ise ücretsiz yol desteği veriyor vw. Destek talep edip akünüzü şarj ettirebilirsiniz diye biliyorum. İsterseniz vw çağrı merkezi ile görüşün bi. Konum paylaşabilirseniz yakınlarda forumdan birileri varsa size takviye desteği de verebilir belki.

Upvote 0
Tesekkür ederim üzerinde efb var farklı marka olur mu yoksa illa moll mu olmalı üzerindeki marka çünkü bu
Olur farklı marka, efb olması önemli ayrıca vartadan memnun kaldım ben. Tercih edebilirsiniz

Upvote 0
Hocam geçmiş olsun, araç yetkili servis bakımlı ise ücretsiz yol desteği veriyor vw. Destek talep edip akünüzü şarj ettirebilirsiniz diye biliyorum. İsterseniz vw çağrı merkezi ile görüşün bi. Konum paylaşabilirseniz yakınlarda forumdan birileri varsa size takviye desteği de verebilir belki.
Takviye yapıp hallettim yoldayım herkese teşekkür ederim

Upvote 0
Geçmiş olsun, müsait bir zamanınızda akü sağlığını kontrol ettirin. Tekrar yolda bırakmasın. Akü olarak Bosch kullanmıştım memnundum.

Upvote 0

Geri
Üst Alt