Bu aşk ne zaman gerçekleşmeli?

benim araçta bunun tungsten grisi ve geri park kamerası olmayan versiyonu. 

bakalım kaça düşecekler. şimdiden hayırlı olsun hocam, umarım zamdan falan etkilenmezsiniz. 
@jajaja teşekküler hocam işallah beyaz rengide sizinki gibi tungsten grisine çevirdim bakalım bize kaça cıkacağız bu işten hayırlısı

@jajaja teşekküler hocam işallah beyaz rengide sizinki gibi tungsten grisine çevirdim bakalım bize kaça cıkacağız bu işten hayırlısı
oo süper olmuş hocam. renk olarak tungsten seçmenize sevindim. beyaz alan act ci bi arkadaş tungsten almadığına pişmandı. 

Merhaba sayın hocalarım ayın 26 gibi sipariş vereceğim bugun Antalya Alvinden aşagıdaki özellikleri yazılı araç için bugunkü şartlarda bir fiyat çıkarıp mail atmasını istedim.St maili aynen şu şekilde cevap yazmış:

Veysel bey merhaba;

İstemiş olduğunuz aracın fiyatı bugünkü şartlarda 111.126 TL.ye geliyor ötv siz fiyatı indirimler dahil 73.600 tl ye geliyor.NOT: (Bayi aracı ötv indirimiyle alacağımı biliyor)

Golf 1.4 TSI BMT 150 ACT DSG Highline

1- Tungsten Gri

2-sunroof

3-Geri park kamerası

4-U LED farlar

5-ErgoActive koltuk -Titanyum Siyahı (Antrasit/Koyu gri) döşeme

6-Urban

7-DCC+ sürüş profili seçme

8-Adaptif hız sabitleyici ve şehir içi acil fren desteği

-Bayinin yapmış olduğu hesaplama nasıl? doğru mu...acaba ötv siz araç alacağımı bildiği için, aracın ötvsizi düşüp ondan sonra mı (bilmem kaç ?) indirim uyguladı? işin içinden çıkamadım siz değerli hocalarım bu konuda beni aydınlarırsanız sevinirim saygılarımla

***Bayiler böyle otv siz araç alımlarında devlete ödediğimiz vergiyi sanki kendi indirim yapıyormuş gibi davranıp seni adeta uyutmaya kalkıyor bunu iyi biliyorum.Başka sehirden arac alsam yarın öbur gün aracta birsorun çıksa -aracı bizden almadın- diye ilgisizlikten çekindiğim için ikamet ettiğim yer olan Antalyadan sipariş veriyorum bu yanlış bir düşüncemi

@umut81 istediğiniz şehirden sipariş verin. Araca düzgün bakmamazlik yapmazlar. Vaktiniz var birkaç bayiden teklif alın. Özellikle istanbuldan ;)

Hocam şuanda fiyatları bilmiyorum ama yusuf hocamında dediği gibi diğer bayilerden de fiyat alın.Ben araç alırken en uygun fiyatı başaran vermişti.Biraz şaşırtıcı ama alvinden 4 bin lira daha dusuk fiyat vermişti başaran :)  

Hocam şuanda fiyatları bilmiyorum ama yusuf hocamında dediği gibi diğer bayilerden de fiyat alın.Ben araç alırken en uygun fiyatı başaran vermişti.Biraz şaşırtıcı ama alvinden 4 bin lira daha dusuk fiyat vermişti başaran :)  
Sn hocam gerçekten şaşırtıcı vw sitesinde hesaplatıyorum 107.484,78 ₺ çıkıyor acaba diyorum st uled farın yanına dln ekledi ama bir gariplik olduğu kesin yarın basaran dahil diğer illeride arayacağım ilgine teşekkürler

Geri
Üst Alt