Vcds bağlantı hatası

xxcarsixx

Üye
İsim
semih
Merhabalar

Resimdeki hatayı almaktayım.Karşılaşanınız oldu mu? Çözümü nedir?

Ekli dosyalar

• 501EE8AF-9164-4E0B-8D51-F4BC8097F5C0.jpeg
    501EE8AF-9164-4E0B-8D51-F4BC8097F5C0.jpeg
    124.6 KB · Görüntüleme: 16

Vcds loader mevcut ama kablonun tam versiyonunu bilmiyorum.Nereden bulabilirim dosyaları?

sitenin www ve com olmadan adini denermisin olmadı bide sonuna 35 ekle dene

sitenin www ve com olmadan adini denermisin olmadı bide sonuna 35 ekle dene
denedim tşk ederim.Araç başında tek tek deneme yapacağım.Kablomun versiyonu üzerinde vs yazmıyor.Kısa yoldan öğrenme şansım var mıdır ?

iyi akşamlar merhaba. elimde 2 adet arm 405 chipli vagcom cihaz var. Cihazı ilk taktığımda bilgisayar vagcom u tanıdı fakat sonrasında diğer vagcomu taktığımda iki vagcomda aygıt yöneticisinde hiç bir şekilde görmüyor. VIIPlusLoader-08.023.07-FULL-Installer kurduğumda hata alıyorum ve bir türlü vagcomları da windows 10 işletim sistemli Pc'ye tanıtamıyorum. Önceden atmega chipli vagcom kullandım onda loader kurulumu çok kolaydı lütfen yardımcı olabilir misiniz?

İnterneti ve antivirüsü kapatıp deneyin.
hepsi kapalı sanki PC virüs olarak takmış olduğum vagcom ları virüs olarak ögrüp bir dahaki seferinde USB Ross-tech olarak görmüyor ve mavi ışık yanmıyor. Loader'ı bir türlü aktif edemedim. Loader'ı dosya dizinini Rosh-tech dosyasına kopyalın şeklinde bir yazı okudum ama o da fayda etmedi ya da eksik yaptım

Aracıma da bağlasam internet ve virüs programları kapalıyken sürekli USB bağlantı hataları alıyorum bir türlü PC de tanıtıma da cihazı. İlk aldığım gün sorunsuz bir şekilde kurulumu yaptım AUTO SCAN olarak tarama yaptım ertesi gün diğer vagcom u taktım ve bu sorun bir türlü kesilmedi.

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2023-12-15 at 18.28.19.jpeg
    WhatsApp Image 2023-12-15 at 18.28.19.jpeg
    36.2 KB · Görüntüleme: 7
  • WhatsApp Image 2023-12-15 at 18.28.13.jpeg
    WhatsApp Image 2023-12-15 at 18.28.13.jpeg
    73.9 KB · Görüntüleme: 6
Başka bilgisayarda kurmayı denediniz mi? İlk çalıştığında internet açıksa ve güncelleme yapmışsa kablo zarar görmüş olabilir. Bu kablolar en rahat Windows 7'de çalışıyor.

Başka bilgisayarda kurmayı denediniz mi? İlk çalıştığında internet açıksa ve güncelleme yapmışsa kablo zarar görmüş olabilir. Bu kablolar en rahat Windows 7'de çalışıyor.
bugün format attım bilgisayara vagcom'u ilk taktığımda tanıdı fakat şuan hata tekrardan geri geldi. Vagcom da sorun yok aygıt yöneticisinde Ross-tech Usb kaybolup gidiyor. win10'u ne kadar güvenlik duvarlarını kapatsam da bir yerlerde virüs buluyor bu programın düzgün çalışmasını engelliyor. uzaktan erişim ile arm chipli kurulumu yapan birisini bulabilsem sorunu çözeceğim aslında. atmega da her sorunu çözüyordum arm chipli versiyona hakim değilim.

Geri
Üst Alt