Ceramic Pro 9h

@silvershadowaynen öyle hocam hatırlarmısınız mürsel siz ve ben sonrada @bravo32 abdullah konferansla bilgi vermiştik

bu konuşmayı duydular galiba  aaaaa

@Caner hocam Ankara da bu markayi arkadasim kendi arabasina 1000 tl ye yaptirdi. biz ekipce dby detailing e gittik orda bile en kral marka olan gtechniq e 2100 tl gibi bir fiyat aldik. bence biraz daha arastirin. ya da en azindan dby.ile iletisime gecin. ist tarafinda uzantilari varsa alternatifleri degerlendirmekte fayda var.

mobil cihazdan tapatalk ile gonderildi..yazim yanlisi icin kusura bakmayin.

Seramik uygulama yaptiran var mi arkadaslar? Faydasini goren tavsiye eden?

sonax 1200lira diyor seramik kaplamaya 0 araçlara cc36 imiş 36 ay garantili diyor bunu da düşünüyorum ama illa yaptırmalımıyım kararsız kaldım

Ben aracıma aliexpressten aldığım seramik koruma ürününü uyguladım. 50 dolar falandı bir günümü aldı. Son derece memnunum. Tavan hariç kir tutmayı epeyce geciktiriyor.

Taş ve cizik koruma içinse hiçbir kaplama fayda etmez bence

Ceramic pro yerine gtecnıq veya gyeon gibi markaların seramik kaplama ürünlerini kullanabilirsiniz.Hatta eliniz yatkınsa öncesinde kendinizde uygulayabilirsiniz gerekli şartları sağladıktan Sonra.

degerli arkadaşlar yorumlarınızı okudum az cok bende arastırma yapmıştım hatta birebire gidip ziyaret gercekleştirdim ve yerinde görerek ikna olarak ben ceramic pro9H yaptır ama şunu ögrendim ki bu işte üründen daha ziyade alt yapısı cok önemli imiş nano teknoloji bir ürün uygulanacaksa yani ceramic veya benzeri koruma demelıyım alt yapıda nano teknoloji pasta cila hare cizik giderici uygulanmalıymıs yani meguirs 3m yada silikon içeren pastalarla bunlar olmaz yurtdişında bile araştırmalarımda angelwax , koch sholl markalar kullanıyor genelde ve silikon bu ürünlerde sıfır degerindeymiş. üstelık bu ürün fiatlar pahalı demiş arkadaşlar ama ben zar zor 2350tl yaptır ki yurtdışı fiatlar 1.000-2000 euro dur bilginize. bu işi dogru yapana bu paralar verilir ceramic sadece 9H la ibaret degil alt yapısında mutlaka nano polish  cleaner uygulanması şartmış olmazssa ceramic tutunamıyormuş ve piyasada 900.tl bile yapan var ustelik ne marka oldugu belirsiz.eger guzel özel bir işlem yaptıracaksanız benım kadar araştırmanızda yarar var ben 2016 C 180 AMG yaptırdım ve cok memnunum ve asla unutmayın ceramic yapıldıktan sona asla aracınıza köpuklu yıkama yaptırmayın asla cünkü ceramic zamanla ömrunu 1 yılda bitiriyormus.garantısı 5 yıl ama arac üzerine 50 ml şişe 3 kat atılırsa buda haliyle 2-3 iş gününde oluyor. kısa ve öz dogru yerler de var bunu yapan..

@FurcHT herkese merhaba . uzun zamandır gene okuyorum ve bende biraz baktım tavsiye edecegım yer istanbul da etiler de autospa firması ve ben yeni aracımı aldım yaptırdım 2 gn kaldı camlardan jantlara iç deri den trim plastıklerine kadar uygulandı birde bu kaplama yapılırken özel irt ısıtıcı kullandı daha önce görmedım genelde herkes ufo kullanıyor ama irt başka birşey acık ve net olarak 3 araç yaptırdık 27 ay  içinde çok çok memnun kaldım 

kısaca bence önemli olan güzel görselli iyi bir işyeri ve kalıteli malzeme işçiik olmalı burası etilerde ama harika bir iş yeri daha öncede yorumlarını okudum eski 15 yıldan fazla bir iş yeri buda kayda deger 

Geri
Üst Alt