Golf 8 taiwan iq led stop retrofit

https://www.n11.com/urun/vw-golf-8-ledli-stop-lambasi-r-dizayn-2019-35398015?magaza=fstuning

Linkteki ürünü 6 taksit satın aldım. Bugün @İlker34 abimin desteğiyle montajını tamamladık. Kendisi orijinale sadık kalarak çok kaliteli bir işçilik çıkardı.
Satıcı açıklamasında ne olduğu belirtilmemiş ancak Vland marka ve IQ Light yazısı bulunmuyor. Fiyatı dikkate alındığında beklentimin çok üzerinde çıktığını söyleyebilirim. Kesinlikle aftermarket olduğu sırıtmayacak kadar iyi bir ürün.

IMG_4135.jpg

IMG_4136.jpg

Son düzenleme:

İyi günlerde.....

Vland marka demişsiniz

Orjinal iq light stoplara yakın iş çıkartmışlar sanırım.

Tabi olan farkı siz çıplak gözle en iyi ayırt edersiniz (orjinal iq larla)

Kendi videoları da varmış

https://www.n11.com/urun/vw-golf-8-ledli-stop-lambasi-r-dizayn-2019-35398015?magaza=fstuning

Linkteki ürünü 6 taksit satın aldım. Bugün @İlker34 abimin desteğiyle montajını tamamladık. Kendisi orijinale sadık kalarak çok kaliteli bir işçilik çıkardı.
Satıcı açıklamasında ne olduğu belirtilmemiş ancak Vland marka ve IQ Light yazısı bulunmuyor. Fiyatı dikkate alındığında beklentimin çok üzerinde çıktığını söyleyebilirim. Kesinlikle aftermarket olduğu sırıtmayacak kadar iyi bir ürün.

Ekli dosyayı görüntüle 73235

Ekli dosyayı görüntüle 73236
hocam ben de almayı dusunuyorum saticiyla konustum vland marka dedi. siz memnun musunuz? videosu mevcut mu sizin stopların? konu sahibinin markası farklı sanırım onda iq lights yazısı mevcut.

hocam ben de almayı dusunuyorum saticiyla konustum vland marka dedi. siz memnun musunuz? videosu mevcut mu sizin stopların? konu sahibinin markası farklı sanırım onda iq lights yazısı mevcut.
Bir şey söylemek için erken şimdilik bir problem yaşamadım. Ürün görünüm olarak orjinali ile birebir. Video yukarda mevcut, onun aynısı.

Aynen uzak doğu ürünleri uygun orjinal servis ürünleri 40bin+kdv olmuş...

1 Yıl boyunca vland'in yazılı mk8 stobunu kulandım. Tek taraf ters yazılıydı sorun yaşarım diye korktum ancak hiçbir problem yaşamadım ve aracımı sattım.

EEEEEEE.jpg

1 Yıl boyunca vland'in yazılı mk8 stobunu kulandım. Tek taraf ters yazılıydı sorun yaşarım diye korktum ancak hiçbir problem yaşamadım ve aracımı sattım.

Ekli dosyayı görüntüle 73880
Saticiya sordugumda hicbir yazi bulunmadigini soyledi. 8.5k fiyati. Yazili olanlar da var diyor 12k tl fiyati onlarin da. Kararsiz kaldim acikcasi.

Bana kalırsa bu yan sanayi ürünler çok uzun ömürlü gibi gelmiyor, olacaksa OEM yani orijinal ekipman ürteticinin kendinden alınabilir Magnetti Marelli veya Hella gibi ama haricindeki taiwan diye geçen ürünlere pek güvenmiyorum.
Bütçe varsa OE (orijinal ekipman)en iyi tercih tir ama en F/P OEM(orijinal ekipman üreticisi).

Saticiya sordugumda hicbir yazi bulunmadigini soyledi. 8.5k fiyati. Yazili olanlar da var diyor 12k tl fiyati onlarin da. Kararsiz kaldim acikcasi.
İstanbul anadolu yakasında yazılı bulabileceğiniz yer önerebilirim. Yazısız olanlarda su alma ve pembe bi ton söz konusu. Sönen de biliyorum maalesef . Alacaksanız m. marelli veya vland yazılı öneririm

benim kullandığım yazılı olandı. sağ taraf su aldı tamir edildi güya ama yanmasına rağmen sistem arka sağ farı kontrol edin uyarısı veriyordu. eski orjinallere döndüm malesef

bu vland olanı bende aldım ama Ankara’da düzgün montaj için önerisi olan var mı arkadaşlar

Geri
Üst Alt