Golf 8 taiwan iq led stop retrofit

manovar

Yeni Üye
İsim
saim
Merhaba
life paket aracıma daha önce katlanır ayna taktırmıştım. Son olarak taiwan malı iq light taktırdım. 11000 TL gibi masrafı oldu. Sonuçtan memnunum.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20230112_125009_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20230112_125009_WhatsApp.jpg
    193.3 KB · Görüntüleme: 365
  • Screenshot_20230112_125003_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20230112_125003_WhatsApp.jpg
    194.2 KB · Görüntüleme: 363
  • Screenshot_20230111_223029_Instagram.jpg
    Screenshot_20230111_223029_Instagram.jpg
    272.8 KB · Görüntüleme: 357

Yağmurda ve soğuktaki performansı iyi olur umarım. Güle güle kullanın. Kullanım tecrübelerinizi bekleriz. :)

Öncelikle hayırlı olsun. 7.5 taiwan stoplarda kötü replikalar sönük yanmalar vs. gibi arızalar çok vardı. Umarım siz böyle bir şey yaşamazsınız :)

@manovar sağ ve sol stopların fotoğrafını IQ LİGHT yazan yer özellikle ekleyebilirmisin...

Benim piyasada gördüğüm bu stoplar dan sağ olabilir yazısı tamamen ters...

Simdi senin taktırdığın yerin sayfasınada baktim net olmamakla beraber öyle gördüm ve genelde SAĞ taraftan fotoğraf çekip ekleyen yok 🤔

Bizi bir aydınlatabilirmisin alacak arkadaşlar olacaktır mutlaka...

Son düzenleme:
Hayırlı uğurlu olsun. Orijinaliyle arasında sönük led yanması ya da kayar sinyalin etrafa ışığı dağıtarak yanması gibi sorunlar yaşatır mıymış sordunuz mu ? Orijinal ile arasında ki belirleyici farkı nedir ?

Bu stoplar çok güzelleştiriyor 8 leri çok yakışıklı yapıyor fakat herkesin merak ettiği taiwan bile 11 lira orijinal ile arasındaki fark nasıl acaba
Evet hocam bende onu merak ediyorum orjinalini almaya değecek mi o fark diye

Mk7,5 dan başarılı o kesin ama çinli yaparken sağ yada sol tam emin değilim muhtemelen sağ çünkü hiç bir satıcı montaj yaptıkları stobun sağdan fotoğrafını eklemiyor:) stobun içerdeki yazısı tersten yazmışlar... alanlar bunu bile bile bu parayı veriyor mu yoksa hiç dikkat etmeden mi alıyorlar benim en çok merakım bu...

IQ LİGHT değilde THGİL QI gibi mi mesela...

Style daki ön led farlar life pakete uygulanabilir mi acaba

Style daki ön led farlar life pakete uygulanabilir mi acaba

İmpression dahil uygulanıyor...

Far - dönüştürücü soket - kablo setine ilave bir kaç kablo - far seviye sensörü gerekiyor....

Yaklaşık işcilik dahil 40-50bin arası...

Çıkmacılardan tertemiz far bulursan bşrwz daha rakam dğşebilir...

İmpression dahil uygulanıyor...

Far - dönüştürücü soket - kablo setine ilave bir kaç kablo - far seviye sensörü gerekiyor....

Yaklaşık işcilik dahil 40-50bin arası...

Çıkmacılardan tertemiz far bulursan bşrwz daha rakam dğşebilir...
Metin hocam, BCM vs değişimi yok mu?

Geri
Üst Alt