Golf 8 Orjinal Ledli Ön Panjur Hk.

@DifferenceCan arkadaşımızın dediği gibi tek bir servisle görüşüp konuyu kapatmayın kafanızda.

Başıma gelen bir olay, 2 yıllık garanti süresi bitmiş aracımda 2.viteste titreme sorunu vardı. Araştırdım ve kavrama değişimi önermişlerdi. X bir yetkili servise gidip test sürüşü yapıldı ve araç normal davranıyor. Şanzımanda bir sorun yok, kavrama sağlam denildi. Fakat sorun net bir şekilde barizdi. Y yetkili servisine gittim aynı gün. Yine test sürüşü yapılmasını istedim. Test sürüşü esnasında sorunu farketti. kavrama bitmiş değişecek dedi usta. İyi niyet garantisi ile kavramayı ücretsiz değişmişlerdi.

Birinin ak dediğine diğeri kara diyebiliyor. Sizce sorun varsa vardır. Farklı yetkili servislere gidiniz.

Sağ ol hocam tavsiyeniz için. Sonuç alamazsam mecbur gideceğim.

Bugün tekrar servise gittim. Sorunu çözdüler. Çözüm için ledi değiştirdiklerini söylediler. Umarım başka araçtan sökmemişlerdir 😂😂

Bu parçanın fiyatları nedir acaba? Bireysel olarak doğuş oto’dan sipariş geçebiliyor muyuz? Yoksa servis üzerinden mi bu işlemi yapmalıyız?

sanırım panjur değişmeden de bu parçalarla oluyor. bilen birisi varsa aydınlatabilir bizleri. servis fiyatları da bu düzeyde mi acaba?

Bugün tekrar servise gittim. Sorunu çözdüler. Çözüm için ledi değiştirdiklerini söylediler. Umarım başka araçtan sökmemişlerdir 😂😂

Servisin panjuru değiştirmeden işlem yapması taktire şayan...
panjuru bile ana depodan getirirken ledi almanyadan getirmeleri lazım çünkü yedek parçada bu ürün yok diye biliyorum büyük bir ilerleme olmuş:) kıymetini bil:)

Geri
Üst Alt