Stopların Arası Açıldı

alaras

Üye
İsim
Ali Aras
Araç
Golf 7 RLine 2016
Bugün araçtan inerken fark ettim,sağ taraftaki stopun birleşme kısmı (bir tarafı bagajda bir tarafı C sütununda olan yer) sol tarafa göre 1-1.5 cm daha açık.Parmağım rahatlıkla araya giriyor.Acaba nasıl düzelir,düzelmezse ne olur bilgilendirirseniz sevinirim.

Dipnot-Araca her hangi bir darbe gelmedi-

Aynısını geçen hafta ben de fark ettim. 10-15mm olmasa da bende de aynı durum mevcut.

Upvote 0
+1 aynı sorun bende var.
Bende de sol taraf açık üst taraftan parmak giriyor gibi kaportacıma gösterdim sorun olmadığını fabrikasyon olduğunu söyledi. Ama daha öncesinde olsaydı 9 senedir araç bende illaki fark ederdim... Simetri takıntısı varsa büyük problem.

Upvote 0
Önemli bir sorun değil hocam. Bagaj somonları ve oturma yerlerine bir baktırırsınız ama muhtemelen bir şey çıkmaz. Eski aracımda da vardı benzer durum.

F6935A25-3928-41D6-B4E0-C0CA95A33003.jpeg

Upvote 0
Önemli bir sorun değil hocam. Bagaj somonları ve oturma yerlerine bir baktırırsınız ama muhtemelen bir şey çıkmaz. Eski aracımda da vardı benzer durum.

Ekli dosyayı görüntüle 62468
Aynen önemli bir sorun değil. Eski resimlere baktım normal gözüküyor. Ayardan olabilir hizalar aynı ancak bir taraf arkadaşın dediği gibi üstten daha açık... Su almasın yeter daha önce su alıp uğraştırmıştı beni kronik sorunundan.

Upvote 0
Stopları değiştirdiniz de mi böyle boşluk oluştu yoksa zamanla kendiliğinden olan birşey mi bu hocam? Yoksa aslında orjinalinde hep öyleydi de sonradan mı göze battı dikkat çekti 🤔

Upvote 0
bagaj kapağının açtığınızda en alt kısımlarda ayar plastikleri var. çevirerek içeriye doğru giriyor ya da daha da dışarı çıkartılabiliyor.

Bagaj kapağını açtıktan sonra bu ayar plastikleriyle oynayarak denenebilir..

1671642728521.png

Upvote 0

Geri
Üst Alt