Golf 8 impression retrofit başlangıç... (keyless yapıldı)

Ekli dosyayı görüntüle 62429
Herkese merhaba
golf 8 impression aracımı geçen hafta doğuş oto esenyurt tan teslim aldım ve aranıza katıldım.
araç renk hariç şirket aracı gibi birşey, fırsat buldukça kişiselleştireceğim ve yaptıklarımı buradan paylaşacağım.

hedeflediğim güncelleştirmeler;
geri görüş kamerası, yapıldı.
park sensörleri, yapıldı.
katlanır ayna, yapıldı.
anahtarsız giriş sistemi, yapıldı.
hız sabitleyici, limitör yapıldı.
18 inch jatlar, +spor yaylar yapıldı.

bu yaptıklarıma ek olarak;
led panjur,
iç ambiyans aydınlatması,
yağmur sensörü,
kararan iç dikiz ayna,
ve iq led stoplar yapıldı.

belki acc pla ve şerit takip asistanı da yapabilirim zaman gösterecek.
Bu kadar şey yapmak yerine bir üst paket almak daha mı maliyetli bilmediğimden soruyorum sadece

Bugün ben de Samsun'dan bir parça aldım ama dürüst esnaf fotoğrafını önceden atıp ödeme sonrası hemen kargoya verdi. Üzücü bir olay inşallah adalet sistemi peşini bırakmaz cezalarını bulurlar

Bugün ben de Samsun'dan bir parça aldım ama dürüst esnaf fotoğrafını önceden atıp ödeme sonrası hemen kargoya verdi. Üzücü bir olay inşallah adalet sistemi peşini bırakmaz cezalarını bulurlar
bana da birsürü fotoğraf attı ödeme sonrası saçmalamaya başladı ama farları göndermedi malesef

malesef henüz bir sonuç yok dosyanın emniyetten savcılığa gitmesini bekliyorum...
İlk Golf aracımı almadan önce kapora hırsızı birisine 500 tl kaptırmıştım. Adam Kayserideyim diye söyleyip, Konya'dan çıkan bir şahıstı. Kendisinin resmini, çocuğunun resmini, ad soyadını ve hatta adresini dahi buldum. Yalnız uğraşmak için harcayacağım maddi manevi masraf 500 tl den daha fazla olur diye vazgeçmiştim. Kendimi de zaten Ankara'dan kalkıp otobüs bileti alıp ekspertiz yaptırsam yine 500-600 tl tıutacaktı diye avuttuydum dedim :) O zamanlar bilet ve ekspertiz ücreti 500 tl ye hallolabiliyordu çünkü :)

Arkadaşlar manevi zararın oluyor ama sonrasında başka insanların canını yakmaması için savcılığa suç duyurusunda bulunmak önemli. Bende de böyle bir durum olmuştu, suç duyurusunda bulundum. Dolandırılmam dışında maddi hiç bir kaybım olmadı.

ben cep telefonu teknik servisi olarak bunları yapabiliyorsam, elektrikten anlayan birileri de yapabilir herhalde...
Vw bu işi zorlaştırmaya başladı. Şu SFD kilidi denen dalga yüzünden hiç bir adaptasyon kanalına giremediğin gibi. Yanlız retrofitte yapamıyorsun. Siz bu durumu nasıl atlattınız? Obdeleven aldım, crack yapmaya çalışıyorum.

Vw bu işi zorlaştırmaya başladı. Şu SFD kilidi denen dalga yüzünden hiç bir adaptasyon kanalına giremediğin gibi. Yanlız retrofitte yapamıyorsun. Siz bu durumu nasıl atlattınız? Obdeleven aldım, crack yapmaya çalışıyorum.
obdeleven olmadan olmaz... retrofit yaparken kahvemiz sogumasın diye termos bardak bile yapmışlar....
Image.jpeg

Ekli dosyayı görüntüle 62429
Herkese merhaba
golf 8 impression aracımı geçen hafta doğuş oto esenyurt tan teslim aldım ve aranıza katıldım.
araç renk hariç şirket aracı gibi birşey, fırsat buldukça kişiselleştireceğim ve yaptıklarımı buradan paylaşacağım.

hedeflediğim güncelleştirmeler;
geri görüş kamerası, yapıldı.
park sensörleri, yapıldı.
katlanır ayna, yapıldı.
anahtarsız giriş sistemi, yapıldı.
hız sabitleyici, limitör yapıldı.
18 inch jatlar, +spor yaylar yapıldı.

bu yaptıklarıma ek olarak;
led panjur,
iç ambiyans aydınlatması,
yağmur sensörü,
kararan iç dikiz ayna,
ve iq led stoplar yapıldı.

belki acc pla ve şerit takip asistanı da yapabilirim zaman gösterecek.
Gülle gülle kullan
Arabayı sipariş verirken neden bı ekstraları ekletmesin kı?
Sonuç olarak sıfır almışsın

Geri
Üst Alt